ورزش 3/ گل دوم لاتزیو مقابل اینتر باعث شد دیدار دو تیم به جنجال کشیده شود.
لاتزیو امشب در یکی از مهم ترین بازی های این هفته فوتبال ایتالیا میزبان اینتر بود؛ مسابقه ای که در ورزشگاه المپیکو رم برگزار شد و نهایتاً این شاگردان مائوریتزیو ساری بودند که در یک دیدار پر برخورد و جذاب حریف خود را با نتیجه 3-1 شکست دادند.
اما مسابقه امروز بین دو تیم لاتزیو و اینتر خالی از جنجال نبود. گل اول هر دو تیم از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید اما جنجالی ترین قسمت مسابقه جایی بود که لاتزیو موفق شد در نیمه دوم برای بار دوم گلزنی کند؛ گلی که با اعتراض شدید اینتری ها و برخورد بازیکنان دو تیم همراه شد.
ماجرا از این قرار بود که روی یک صحنه فدریکو دی‌مارکو بعد از برخورد با بازیکن لاتزیو روی زمین افتاد. داور مسابقه هیچ خطایی تشخیص نداد و در ادامه شوت لائوتارو مارتینز توسط پپه رینا مهار شد.
در ادامه به نظر می‌رسید که باید بازیکنان لاتزیو توپ را به بیرون می فرستادند اما آنها این کار را انجام ندادند و در ادامه همان توپ به گل برتری این تیم توسط فیلیپه اندرسون تبدیل شد.
اما بعد از به ثمر رسیدن این گل بازیکنان اینتر به شدت از انجام ندادن بازی جوانمردانه توسط لاتزیویی ها عصبانی بودند و درگیری نسبتاً شدیدی بین ستاره‌ های دو تیم شکل گرفت؛ موضوعی که باعث شد داور مسابقه به سرگی میلینکوویچ ساویچ، لائوتارو مارتینز و فیلیپه اندرسون کارت زرد نشان دهد تا بازی مهم همه هفته سری‌آ جنجال بزرگی را تجربه کرده باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید