طرفداری/ وینگر اسپانیایی میلان، صحنه‌هایی احساسی در سن سیرو خلق کرد.
پس از برتری 3-2 میلان مقابل هلاس ورونا در هفته هشتم سری آ، سامو کاستیخو گفتگویی با خبرنگاران داشت. کاستیخو بعد از سوت پایان بازی به گریه افتاد. استفانو پیولی و بازیکنان میلان از این وینگر اسپانیایی دلجویی کردند. در نهایت او پیراهن میلان را به سمت هواداران نشان داد و با تشویق آنها روبرو شد.
کاستیخو طی ماه های اخیر فشار زیادی را تحمل کرد. او به سیبل رسانه ها و هواداران میلان برای انتقاد تبدیل شده بود. باشگاه میلان بارها برای فروش کاستیخو در تابستان اقدام کرد اما او در نهایت ماندنی شد اما نام این بازیکن از لیست میلان برای لیگ قهرمانان اروپا خط خورد. کاستیخو امشب فرصتی برای نشان دادن ارزش های خود پیدا کرد و یکی از بازیکنان موثر روسونری در کامبک تیم پیولی مقابل هلاس ورونا بود.
کاستیخو پس از بازی در مصاحبه با اسکای ایتالیا گفت:
 اشک هایم همه چیز را در مورد دوره ای که گذراندم و هنوز هم در حال گذراندن آن هستم، بیان کرد. من کسی هستم که سعی می کند تمام تلاش خود را در زمین انجام دهد. دیروز احساس می کردم در اینجا هیچ کسی من را نمی خواهد اما امروز می توانم در خانه خود در سن سیرو با هواداران جشن بگیرم.
 برای من شرایط سختی است. مقطع آسانی را سپری نمی کنم. خانواده ام از من دور هستند و واقعاً دلم برای آنها تنگ شده است. سرنوشت، من را در میلان نگه داشت و امشب دلیل آن را به من نشان داد.
 از اینکه از نظر بدنی وضعیت بسیار خوبی دارم، تعجب می کنم چون مدت زیادی بازی نکرده بودم. به تیم کمک کردم و به همین دلیل خوشحالم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید