طرفداری/ عربستان حالا اگر ادعا کند در حال تبدیل شدن به قدرت اول و برتر فوتبال آسیا است، دروغ نگفته و حرف بی‌دلیل نزده است.
بعد از آن که تیم ملی عربستان با 4 پیروزی پی در پی تنها تیم 12 امتیازی در میان 12 تیم آسیایی حاضر در مرحله نهایی رقابتهای انتخابی جام جهانی شد، دو تیم النصر عربستان و الهلال عربستان هم با غلبه بر حریفان خود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان راه یافتند.
عربستان در حال بازپس گیری تمامی اعتبارهای از دست رفته خود در فوتبال آسیاست و بخش عمده آن جدا از بنیه مالی بالا و امکانات عالی، به استفاده بهینه از داشته ها برمی گردد، کاری که ما اصلا بلد نیستیم!
این درست که در رنکینگ فیفا فعلا جایگاه اول برای ماست و ژاپن و استرالیا و کره جنوبی هم برای خودشان اعتباری دارند اما اقتدار عربستان در فوتبال آسیا چیز دیگری است. چه از فوتبال عربستان خوش مان بیاید و چه نیاید، تیم ملی عربستان حالا با کسب 4 پیروزی پی در پی در رقابتهای انتخابی جام جهانی تنها تیم 12 امتیازی قاره آسیا است و هر دو تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا از منطقه غرب قاره هم عربستانی هستند.
در بعد رقابت ملی، تیم ملی عربستان در گروهی که استرالیا و ژاپن مدعیان اصلی اش محسوب می شوند، از 4 بازی صاحب 4 پیروزی شده و 12 امتیاز دارد تا حالا شانس اول صعود به جام جهانی 2022 قطر باشد.
در بعد رقابت باشگاهی نیز امشب در مرحله یک چهارم نهایی این رقابتها هر دو تیم عربستانی النصر و الهلال به لطف امتیاز میزبانی که با نفوذ در کنفدراسیون فوتبال آسیا به دست آورده بودند و با حمایت هوادارانی که با استفاده بهینه از امتیاز میزبانی، آنها را به ورزشگاه کشاندند و با لباس های متحدالشکل روی سکوها نشاندند، حریفان خود را در هم کوبیدند. النصر عربستان به راحتی الوحده امارات را شکست داد و الهلال عربستان هم خیلی ساده پرسپولیس را برد تا حالا حضور یک تیم عربستانی در فینال تضمین شده باشد چرا که 17 مهر ماه النصر و الهلال در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا دربی سعودی را به نمایش می گذارند. 
باید زودتر به خودمان بیاییم، عربستان در حال سبقت گرفتن از ما و تمام آسیایی ها است. رنکینگ فیفا نباید ما را فریب بدهد. قدرت تیم ها را نتیجه بازی ها در زمین تعیین می کند و نتیجه می گوید عربستان صدرنشین رقابتهای انتخابی جام جهانی در قاره آسیا است و هر دو تیم راه یافته از غرب آسیا به نیمه نهایی لیگ قهرمانان هم عربستانی هستند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید