طرفداری/ تیم بدون تمرین و بازی بهتر از این نمی‌شود!
پرسپولیس که از کوران رقابت‌ها دور بود و این اواخر خوب تمرین نکرد، مقابل حریفی که سرحال و آماده نشان می داد، حرفی برای گفتن نداشت.
در دومین بازی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس مقابل الهلال عربستان تسلیم شد. سرخپوشان از همان دقایق ابتدایی بازی به صورت کامل در دام تاکتیکی الهلال بودند و علاوه بر اینکه از نظر فنی و تاکتیکی زورشان به حریف نمیرسید، از لحاظ بدنی هم ضعف های شان در قیاس با بدن های آماده بازیکنان حریف به چشم می‌آمد. نحوه بازی سرخپوشان این نکته را گوشزد می‌کرد که اگر تیمی در کوران بازیها نباشد و به درستی تمرین نکند قطعاً حرفی برای گفتن نخواهد داشت.
مشکل اصلی سرخ‌پوشان در این بازی ناهماهنگی عصب و عضله بود. بازیکنان پرسپولیس دوست داشتند پا به پای بازیکنان الهلال بدوند اما بدنشان یاری نمی کرد. یادمان نرود پرسپولیس در آخرین روز هایی که باید برای بازی با الهلال آماده می شد، یک روز کامل را هم به دلیل ناهماهنگی در پرواز به عربستان از دست داد و برای تیمی که مدتهاست از کوران رقابت‌ها دور است و نصف و نیمه تمرین می کند، از دست دادن یک روز آن هم در حالی که باید چند ساعت سفر هوایی داشته باشد و به یک آب و هوای جدید برود، عواقب سنگینی دارد. پرسپولیس عواقب این این اتفاق را با شکست ۳ بر صفر مقابل الهلال دید.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید