خبر ورزشی/ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از عملکرد بازیکنان خود در جریان بازی با الهلال راضی نبود.

تیم فوتبال پرسپولیس مقابل الهلال عربستان با نتیجه سه بر صفر شکست خورد. حاشیه‌های این بازی را در زیر بخوانید:
* یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در تمام دقایق این دیدار کنار زمین استاده بود تا تیمش را هدات کند. عملکرد پر اشتباه بازیکنان این تیم باعث شد تا مربی آرام سرخ‌ها از کوره در رفته و بارها عصبانی شود.
* در دقیقه ۲۷ دیدار و قبل از آن که الهلال عربستان توسط سالم الدوساری به گل برسد، سلمان فرج کاپیتان الهلال بر روی بازیکن پرسپولیس دچار خطا شد که این صحنه با اعتراض کادر فنی پرسپولیس مواجه بود اما داور تصمیم به ادامه بازی گرفت.
* بعد از گل شدن توپ، بافتیمبی گومیس با حرص زیاد دوباره توپ را شوت کرد تا به تور دروازه پرسپولیس برخورد کند.
* داور ژاپنی بعد از اینکه در دقیقه ۳۵ به رضا اسدی کارت زرد نشان داد کارت قرمز از جیبش افتاد که محمد کنو بازیکن الهلال کارت قرمز را به ریجو ساتو داد.
* کریم باقری مربی پرسپولیس که همزمان روی نیمکت تیم ملی ایران نیز می‌نشیند توصیه‌های فنی زیادی را به یحیی منتقل می‌کرد. باقری بارها در کنار زمین نیز حاضر شد و اشتباهات خط دفاعی و هافبک‌ها را به آنها گوشزد کرد.
* پاس کوتاه حامد لک به سیامک نعمتی در دقیقه ۶۱ باعث درگیری لفظی بین دو بازیکن پرسپولیس شد. این موضوع با واکنش مربیان پرسپولیس روی نیمکت روبرو شد تا کار به جای باریک کشیده نشود.
* دقیقه ۵۰ گومیس گل دوم را زد و شادی معروف خود را انجام داد و چهار دست و پا به سمت تماشاگران الهلال حرکت کرد. این گل هم با بازبینی داوران VAR مورد تایید قرار گرفت.
* تعداد دقیق تماشاگران حاضر در ورزشگاه ۱۴۸۷۷ نفر اعلام شد. در واقع ورزشگاه ۲۲ هزار نفره فیصل ریاض هم تکمیل نشد.
* گل‌محمدی بعد از باخت هم به سمت ژاردیم رفت و با سرمربی الهلال دست داد.

* حامد لک بعد از مسابقه با سالم الدوساری گلزن تیم الهلال خوش و بش  کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید