تسنیم/ مدافع تیم فوتبال لاتزیو بابت حرکت جنجال‌سازش مقابل اینتر که منجر به مجازات وی شد شفاف‌سازی و عذرخواهی کرد.
پیروزی 3 بر یک شب گذشته (شنبه) تیم فوتبال لاتزیو مقابل میهمانش اینتر تحت‌الشعاع حادثه‌ای قرار گرفت که در پایان بازی رخ داد. این اتفاق زمانی رخ داد که لوئیز فیلیپه مدافع برزیل لاتزیو از فرط خوشحالی بابت پیروزی تیمش در دیداری که اینتر گل اولش را به ثمر رسانده بود، روی دوش آنخل کورئا بازیکن اینتر پرید و به‌خاطر آن کارت قرمز گرفت.
بهت فلیپه بابت اخراجش نشان می‌داد که او به هیچ عنوان تصور شکل گرفتن چنین جنجالی را به‌خاطر شوخی با هم‌تیمی سابقش نداشت اما برداشت بازیکنان اینتر و داور مسابقه از این حرکت او کاملاً متفاوت با چیزی بود که خودش فکر می‌کرد.
فلیپه و کورئا تا تابستان امسال هم‌تیمی بودند و جدایی کورئا برای پیوستن به اینتر هم باعث نشد که ارتباط دوستانه و صمیمیتی که بین آنها وجود داشت قطع شود، شاید به‌سبب همین صمیمیت بود که فلیپه تصور می‌کرد که با پریدن روی دوش کورئا می‌تواند او را از حال‌وهوایی که به‌خاطر باخت تیمش داشت دور کند اما نه‌تنها این اتفاق رخ نداد بلکه او با واکنش کورئا مواجه شد. واکنش کورئا هم‌تیمی او را هم دچار سوءتفاهم کرد و آنها به‌سمت فلیپه حمله کردند که البته با وساطت داور ماجرا به درگیری فیزیکی کشیده نشد اما مدافع لاتزیو با کارت قرمز جریمه شد و گریان زمین بازی را ترک کرد.
اکنون فلیپه 24ساله درباره این موضوع پستی در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام گذاشته و درباره آن توضیح داده است. او در این پست که توسط خود کورئا لایک شده است نوشته است: من دوست داشتم درباره جوانب منفی اتفاقی که در پایان بازی رخ داد صحبت کنم؛ اول از همه اینکه من باید این موضوع را شفاف کنم که من برای اینتر و هر باشگاه دیگری احترام قائلم. همه ما بازیکنانی حرفه‌ای هستیم، اهداف‌مان را دنبال می‌کنیم و هرگز به همکاران خود بی‌احترامی نمی‌کنیم. در پایان بازی هم من روی شانه‌های «توکو» (لقب کورئا) پریدم، چون او یکی از دوستان فوق‌العاده‌ای است که فوتبال به من داد. ما با هم رابطه خانوادگی داریم و همیشه با یکدیگر صمیمی بوده‌ایم. آخر بازی هم چیزی که من بیشتر از همه می‌‌خواستم این بود که او را بغل و با او تا جایی که دوستی‌مان اجازه می‌دهد درباره نتیجه شوخی کنم اما فکر کنم که بیش از اندازه هیجان‌زده شدم. الآن که دوباره فکر می‌کنم، شاید انجام آن کار در آن شرایط تصمیم درستی نبود. من از هرکسی که به‌خاطر حرکت من احساس کرد مورد اهانت واقع شده است عذر می‌خواهم و لازم می‌دانم تأکید کنم به هیچ عنوان نیتم این نبود که به آنخل یا هیچ‌یک از دیگر بازیکنان اینتر بی‌احترامی کنم. من واقعاً آن حرکت را بی‌قصدوغرض انجام دادم و هنوز هم علاقه خاصی به توکو دارم. برادر، من دوستت دارم.
ابراز صمیمیت نامتعارف فلیپه اما فعلاً او را برای یک جلسه از همراهی تیمش در سری A محروم کرده است و او جدال خارج از خانه هفته آینده تیمش برابر هلاس ورونا را از دست می‌دهد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید