فارس/ دلیل لغو یک بازی در هفته اول لیگ دسته اول فوتبال کشور مشخص شد.
مصیب چگینی در مورد لغو دیدار شمس آذر قزوین مقابل مس کرمان در هفته اول لیگ دسته اول فوتبال کشور، اظهار داشت: سازمان لیگ عصر روز گذشته به ما اعلام کرد برای بازی به تهران برویم. بازیکنان ما شناسه فردی را امضا کرده بودند. گفتیم با همان‌ها می‌آییم که خودشان گفتند بعدا زمان می‌دهیم.
وی افزود: ما قراردادی را در هیات فوتبال ثبت نکرده بودیم چون بلاتکلیف بودیم و نمی‌دانستیم در تهران هستیم یا قزوین، با اینحال گفتند به تهران بیایید. با توجه به اینکه قراردادهای داخلی را ثبت نکرده بودیم، گفتیم قراردادهایمان را کجا ثبت کنیم؟ گفتند بیایید ما هماهنگ می‌کنیم این مسابقه را با مدارک اولیه بازی کنید بعد زمان می‌دهیم که برای مسابقه بعدی این کارها را انجام بدهید.
سرپرست شمس آذر قزوین تصریح کرد: ما قبول کردیم و به تهران رفتیم اما متاسفانه امروز به یکباره گفتند با شناسه‌های فردی نمی‌شود و باید قراردادهای داخلی هم با امضای مدیرعامل و بازیکن باشد. این مساله را به ما ساعت 11:45 دقیقه امروز گفتند. گفتیم هرکاری کنیم نمی‌توان آن‌ها را آماده کرد. ما همه این مسائل را دیروز گفتیم و اعلام کردیم که هیچ کاری انجام نشده است. خودتان گفتید بعد از بازی زمان می‌دهیم که کارهای مربوط به ثبت قرارداد، آی‌دی کارت و... را انجام بدهید اما متاسفانه قبول نکردند و بازی لغو شد.
چگینی در مورد اقدام برای دریافت کارت‌ها و سرنوشت بازی لغو شده مقابل مس کرمان، گفت: امشب در هیات فوتبال قزوین قراردادها را ثبت و سپس فردا برای برای دریافت آی‌دی کارت‌ها اقدام می کنیم. این بازی را به علت عدم ثبت قرارداد و نداشتن کارت صورت جلسه کردند. نماینده فدراسیون گزارشی نوشت و ما هم امضا کردیم اما خودمان هم شکایتی نوشتیم که دیروز طی مکاتبات و تماس‌های تلفنی، همه شرح حال را گفتیم و شما اعلام کردید به تهران بیاییم.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید