طرفداری/ در پی استعفای کاوه علی اسماعیلی از روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، نام مصطفی لشگری به عنوان جانشین او مطرح شده است، هرچند هنوز باشگاه پرسپولیس استعفای مدیر روابط عمومی باشگاه را به صورت رسمی نپذیرفته است
مصطفی لشگری احتمالا صبح فردا به عنوان مدیر جدید روابط عمومی باشگاه پرسپولیس معرفی می شود.
اگرچه مجید صدری تا این لحظه هنوز با استعفای مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس موافقت نکرده اما گفته می شود اگر اتفاق غیر منتظره ای رخ ندهد، مدیرعامل موقت باشگاه پرسپولیس صبح فردا استعفای کاوه علی اسماعیلی را می پذیرد و با تودیع او، مصطفی لشگری را به عنوان مدیر جدید معرفی می کند.
گویا کاوه علی اسماعیلی یک بار پس از استعفای جعفر سمیعی و بار دیگر پیش از اعزام تیم به عربستان از منصب خود استعفا کرده بود اما از او خواسته شد حداقل تا پایان بازی با الهلال به فعالیت خود ادامه بدهد.
مصطفی لشگری سردبیر سابق سرویس ورزشی خبرگزاری ایسنا، یکی از چهره های شناخته شده عرصه رسانه های ورزشی است که گفته می شود رابطه خوبی با مجید صدری دارد. در نوبت قبلی استعفای کاوه علی اسماعیلی که از سوی صدری پذیرفته نشد، نام مصطفی لشگری به عنوان جایگزین احتمالی او مطرح بود.
هم برای کاوه علی اسماعیلی که از چهره های جوان و خوشنام رسانه های ورزشی است در ادامه راه رسانه ای و هم برای مصطفی لشگری، به عنوان یک همکار قدیمی آرزوی موفقیت دارد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید