ورزش 3/ رونالد کومان در پایان بازی با والنسیا به تمجید از آنسو فاتی پرداخت.
 بارسلونا در شبی که به سه امتیاز بازی نیاز مبرم داشت، در نهایت به هدف خود رسید. پس از شکست مقابل اتلتیکو مادرید، بارسا امشب میزبان والنسیا بود و 3-1 پیروز شد تا با روحیه بهتر به بازی مرگ و زندگی برابر دیناموکیف در لیگ قهرمانان برسد. بارسا هفته بعد در لالیگا نیز میزبان رئال مادرید است.
رونالد کومان سرمربی بارسا در پایان بازی گفت:« هفته مهمی است و سه بازی خانگی داریم که اولی را امشب پیروز شدیم. از عملکرد تیم راضی هستم و با وجود دریافت گل زودهنگام، خوب به بازی برگشتیم. با کیفیت بازی کردیم و شایسته این سه امتیاز بودیم. از بازی راحت و آسودگی خاطر بازیکنان در میدان خوشحالم. عصبی نشدیم و خیلی زود با چرخش مناسب توپ توانستیم بر بازی مسلط شده و گل تساوی را بزنیم. خوب به بازی عمق می دادیم و در مجموع راضی کننده بودیم.»
کومان ادامه داد:«والنسیا حملاتش دامنه دار نبود ولی خوب و موثر موقعیت خلق می کردند و در چند موقعیت خوش شانس هم بودیم. یک بار هم تراشتگن واکنشی عالی داشت. معتقدم بازی را خوب کنترل کردیم و این بسیار مهم بود.»
گلزنی فاتی:« هدف این بود به بهترین فرمش برسد. این اولین بار بود که در ترکیب ثابت قرار می گرفت چرا که پیش از این پزشکان توصیه کرده بودند برای قرار گرفتن در ترکیب ابتدایی نباید عجله کند. به بازیکنی مثل فاتی نیاز داشتیم و او هم سریع است و هم در تک به تک ها عالی کار می کند. تعویض او فقط به خاطر این بود که نمی خواستم فشار زیادی به بدنش وارد شود.»
پنالتی مشکوک برای بارسا:« هنوز صحنه پنالتی را ندیده ام و نمی توانم نظر بدهم.»
درخشش سرجینیو دِست:« او در کناره ها بسیار سریع است و خوب به عمق می زند. در آژاکس به عنوان بال بازی کرده بود، هرچند پست اصلی اش نیست. امشب هم نمایش بسیار خوبی داشت.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید