ورزش 3/ کوکه معتقد است فردا با حمایت هواداران قادر به شکست لیورپول خواهند بود.
فردا شب اتلتیکو مادرید در وندامتروپولیتانو میزبان لیورپول است. هفته سوم لیگ قهرمانان که برتری در آن برای هر دو تیم بسیار حائز اهمیت است. قرمزها هر دو بازی قبلی را پیروز شده اند ولی اتلتیکو از دو بازی خود 4 امتیاز اندوخته است.
آخرین مصاف دو تیم در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان دو سال پیش بود که اتلتیکو توانست در آنفیلد لیورپول را 2-3 شکست دهد و راهی دور بعد شود. پس از آن بازی یورگن کلوپ به شدت سبک بازی اتلتیکو را زیر سوال برد.
کوکه کاپیتان اتلتیکو در نشست خبری بازی فردا و ورد واکنش به انتقادات کلوپ گفت:« او سبک خاص خود را در نشست های خبری دارد. تیمش را به سبک خودش تمرین می دهد و ما هم فلسفه خاص خودمان را داریم و تغییرش نیز نخواهیم داد. هر اظهارنظری در جای خود قابل احترام است.»
بازی این هفته اتلتیکو برابر گرانادا به دلیل حضور ملی پوشان این تیم در بازی های مقدماتی جام جهانی منطقه آمریکای جنوبی به تعویق افتاد. کوکه در این رابطه گفت:« می تواند مثبت باشد یا تاثیر منفی داشته باشد. نمی توان در این مورد نتیجه گیری دقیق داشت. برخی بازیکنان در این مدت فقط تمرین کرده اند و ملی پوشان نیز دو یا سه بازی انجام دادند. در هر صورت انگیزه تیم بالاست و برای برد وارد زمین می شویم.»
ورزشگاه پر از تماشاگر:« آخرین بار که در لیگ قهرمانان ورزشگاه پر از تماشاگر شده، بازی برابر همین لیورپول بود و سپس پاندمی کرونا رخ داد. بازی برابر تیمی مثل لیورپول به خودی خود انگیزه همه را بالا می برد و شک ندارم که حمایت هواداران نیز گسترده خواهد بود. امیدوارم بتوانیم به عنوان تیم اول از گروه بالا برویم.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید