ایسنا/ مدیرعامل موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی گفت: مسعود معمایی قول داد تا روز پنجشنبه تکلیف تمام بدهی‌های باشگاه پدیده به مجموعه تربیت‌بدنی آستان قدس تعیین شود.
علیرضا تاج‌فیروز در خصوص میزبانی تیم پدیده مشهد از رقبا در ورزشگاه امام رضا(ع)  اظهار کرد: پدیده از فصل گذشته حدود ۳۵۰ میلیون تومان به مجموعه تربیت‌بدنی آستان قدس رضوی بدهکار است. تلاش کردیم تا این بدهی تسویه شود، اما عدم همکاری و هماهنگی مسئولین فوتبال استان مانع انجام این اتفاق بود.
وی افزود: محمدرضا مهاجری، سرمربی تیم پدیده مشهد به همراه مسعود معمایی، مدیرعامل باشگاه درخواست کردند تا با توجه به مشکلات مالی پدیده، آستان قدس به آنان کمک کرده و مجوز استفاده از زمین تمرین شماره ۲ استادیوم امام رضا(ع) را در اختیار باشگاه قرار دهد. با توجه به سابقه همکاری دیرینی که با محمدرضا مهاجری داشتم و همچنین حضور تنها نماینده مشهد و خراسان در لیگ برتر وطیفه خود دانستیم تا از تنها تیم لیگ برتری شرق کشور حمایت کنیم. از همین رو اجازه دادیم از زمین تمرین ورزشگاه استفاده کنند و خوابگاه، مجموعه آبی و بهترین سالن بدنسازی مجموعه هم در اختیار دوستان قرار گرفت. تمام امکانات درجه یک در اختیار پدیده قرار گرفته و بعید می‌دانم کمتر تیم لیگ برتری باشد که به این اندازه امکانات مناسب در اختیار داشته باشد.
مدیرعامل موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی گفت: مدیران پدیده در ۲ ماه گذشته وعده دادند که ظرف یک هفته بدهی‌های گذشته خود را تعیین تکلیف خواهندکرد. از آنان خواستیم تا مشخص کنند که صاحب این بدهی‌ها چه کسی است و آن را چگونه پرداخت خواهدکرد. همچنین از مدیران پدیده خواستیم تا نسبت به استفاده از خدمات در این مجموعه قرارداد ببندند.
تاج فیروز تصریح کرد: از آن موقع آقایان مدام وعده و وعید می‌دهند و تعیین تکلیف بدهی‌های خود را به تاخیر می‌اندازند. در نهایت پنجشنبه هفته گذشته مدیران باشگاه پدیده قرارداها را امضا کردند. با توجه به خدماتی که پدیده در این دو ماه از مجموعه تربیت‌بدنی آستان قدس دریافت کرده ۳۵۰ میلیون تومان دیگر نیز بدهکار شده و مجموع بدهی آنان تقریبا به بیش از ۷۰۰ میلیون تومان رسیده‌است. مدیران باشگاه در جلسه اخیر ۱۰۰ میلیون تومان از این بدهی را نقدی پرداخت کرده و ۱۰۰ میلیون تومان نیز برای بهمن ماه چک دادند، اما وضعیت تسویه بدهی‌های باشگاه مشخص نشد.
وی ادامه داد: ما برادری خود را نسبت به تیم پدیده ثابت کرده‌ایم و آن چیزی که در حد اختیارات‌مان بوده را انجام داده‌ایم. از آنجا که مدیران باشگاه نسبت به این هشدارها بی‌توجه بودند، مجبور شدیم امروز درب زمین تمرین را به روی این تیم ببندیم و ابتدا مانع از برگزاری تمرین تیم شویم، اما پس از این اتفاق،  مسعود معمایی مجددا قول داد که پنجشنبه هفته جاری با هماهنگی تمامی مدیران پدیده  تکلیف بدهی‌های این تیم را مشخص کرده و ظرف دو تا سه هفته آینده تمام بدهی‌ها را تسویه می‌کنند. به واسطه قول معمایی مجوز تمرین امروز پدیده و برگزاری نخستین بازی این تیم در لیگ برتر مقابل آلومیینوم در ورزشگاه امام رضا(ع) صادر شد، اما تاکید کردیم که این آخرین فرصتی است که به تیم پدیده می‌دهیم.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید