طرفداری/ شهره موسوی به عنوان یکی از مسئولان فدراسیون در مورد شائبه ارتباط عزیزی خادم با امیر اسکندری صحبت هایی را عنوان کرد و جواب صریحی هم به این قضیه نداد... 
یکی از حواشی این روز های اطراف فدراسیون، شایعه همکاری شهاب عزیزی خادم با فردی به نام امیر اسکندری است که منتسب به انجام کارهای مارورایی است. اولین بار یک خبرنگار از شهاب عزیزی خادم پرسید آیا درست است که شما با امیر اسکندری که می گویند رمالی می کند ارتباط دارید؟ عزیزی خادم هیچ پاسخی به این سوال نداد.
حالا همان خبرنگار سوال مشابهی را از نایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال پرسیده است. شهره موسوی در جواب سوال محمد زارعی در مورد همکاری عزیزی خادم با این فرد گفت:
من در خصوص ارتباطات خارج از سازمان، دکتر عزیزی خادم اطلاعی ندارم هر چند خیلی از کارهایی که آقای خادم در فدراسیون انجام می‌دهند و به من ارتباطی ندارد را هم نسبت به آن آگاهی ندارم.  اختیارات من در مورد فوتبال بانوان و تیم های ملی بانوان است و آن چه که در حد و اساسنامه به من محول کرده اند پیگیری می کند و مربوط به فوتبال بانوان است و هر چه از دستمان برمی‌ آید برای فوتبال بانوان انجام می دهیم ما در آن چیزی که عقب هستیم بخش فوتسال است و باید هرچه زودتر برای آن برنامه ریزی کنیم و بیشتر به آن ها امکانات بدهیم و اردوهای شان را بهتر برگزار کنیم و با پیگیری این کارها را می‌کنیم و هرچه کمتر هم حرف بزنیم و عمل کنیم فکر کنم نتیجه ما بهتر شود. 
خبرنگار این بار از او پرسید آیا خودش هم باورهای خرافی دارد که شهره موسوی پاسخ داد: فقط به خداوند متعال و قدرت بی نهایت او ایمان دارم و آن چیزی که معلوم است همه چیز از خداست و حتما قدرتش آنقدر گسترده است که همه را زیر چتر رحمت قرار بدهد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید