طرفداری/ سرمربی آلمانی لیورپول می گوید نباید از الان تیمش را برنده تقابل با اتلتیکومادرید بداند.
یورگن کلوپ معتقد است شاگردانش در دیدار با اتلتیکومادرید شرایط سختی را تجربه خواهند کرد.
به نقل از لیورپول اکو، قرمزهای آنفیلد باید فردا شب در سومین بازی خود در مسابقات این فصل لیگ قهرمانان مقابل اتلتیکومادرید صف آرایی کنند. به همین خاطر یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول در کنفرانس خبری پیش از این بازی حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. صحبت های او را در ادامه می خوانید:
شانس صلاح برای بردن توپ طلا
نمی دانم چطور می توان فاتح توپ طلا شد. اگر به حضور در فینال لیگ قهرمانان و گلزنی است، صلاح این فصل شانس چندانی ندارد اما اگر به عملکرد در طول چندین سال است، او برای بردن توپ طلا شانس دارد.
تقابل های گذشته با اتلتیکو
اگر هر دو بازی مان مقابل اتلتیکو را ببریم به احتمال زیاد به دور بعد صعود می کنیم. دفعه قبل که با آنها بازی کردیم در هر دو بازی شکست خوردیم به همین خاطر باید منتظر ماند و دید چه پیش می آید. انقدر مثبت اندیش نیستم که فکر کنم امتیاز برد مقابل اتلتیکو در جیبمان است. بازی سختی داریم. از گذشته چیزهای زیادی یاد گرفته ایم. دیدار برگشتمان مقابل اتلتیکومادرید سخت ترین بازی ما در سخت ترین شرایط بود.
تقابل مجدد با اتلتیکو 
دفعه قبل عملکرد خوبی در خانه آنها نداشتیم. در دو بازی مقابل آنها چیزهای زیادی یاد گرفتیم. بازی قبلی به خاطر اتفاقاتی که بعد از آن افتاد زیاد مهم به نظر نمی رسد. حالا دنیا جای بهتری است. امن نیست اما بهتر است. آنها تعدادی از بازیکنان خود را تغییر داده اند اما ضعیف تر از قبل نیستند. اتلتیکو متفاوت شده چون با سیستمی متفاوت بازی می کند اما آنها هنوز هم ماشین نتیجه گیری هستند. فوق العاده است که دیگو چطور می تواند شاگردانش را این طور مدیریت کند.
رکورد گل زنی خوب لیورپول
کار آسانی نیست اما به تعداد گل هایی که زده ایم فکر نمی کنیم. هیچوقت بین بازی های خانگی و خارج از خانه تفاوت قائل نمی شویم. درست است که از بازی های خانگی بیشتر لذت می بریم اما تفاوت چندانی برایمان ندارد. حالا در تقابل با اتلتیکومادرید به نظر نمی رسد بتوانیم سه گل بزنیم.
فیرمینو
بابی در زمینه پیشرفت تیم نقش مهمی داشته است. او بازیکنی کلیدی است و تکه های مختلف تیم را در زمین به هم متصل می کند. او پیش فصل مناسبی نداشت و سپس مصدوم شد که کمک چندانی به او نمی کند اما سه گلی که زد کمک زیادی به او خواهد کرد. هیچوقت بابت تعریف کردن از بابی خجالت نمی کشم. 
انتقادات گذشته کلوپ از اتلتیکو
به نظرم بعد از بازی مرحله برگشت این حرف ها را زدم. عصبانی و ناامید بودم. مجبور بودیم در شرایطی عجیب روی فوتبال تمرکز کنیم. آنها در کلاس جهانی بازی کردند و با تمام توان دفاع می کردند. به همین خاطر آن حرف ها را زدم. برای روش بازی آنها احترام بسیار زیادی قائلم. آیا سبک بازی آنها را دوست دارم؟ نه چندان اما این من هستم. من سبک متفاوتی از فوتبال را دوست دارم اما در فوتبال باید موفق بود و اتلتیکو قطعا موفق بوده است.
 اهمیت فن دایک برای تیم
برای فوتبال بازی کردن به همه بازیکنانمان احتیاج داریم. هر چه بازیکنان بهتر باشند، بهتر می توانید بازی کنید. متوجه سوالتان در مورد ویرجیل می شوم اما این که نمی توانستیم مثل قبل بازی کنیم به چیزی بیشتر از نبود او ارتباط داشت. ما جو، جوئل، ایبو کوناته را هم نداشتیم. می توانم دائم در مورد صلاح یا ویرجیل حرف بزنم اما فوتبال یک ورزش فردی نیست. اگر کل فصل گذشته را با ماتیپ و گومز بازی می کردیم همه چیز برایمان متفاوت بود. قول می دهم. آنها هم مدافعین خیلی خوبی هستند. 
 کرتیس جونز
او فقط در گرم کردن با ما بود اما تا قبل از تصمیم گیری نهایی در کنار ما خواهد ماند. امیدوارم به بازی مقابل یونایتد برسد.
عملکرد صلاح شرایط قراردادش را تغییر می دهد؟
نمی دانم، باید منتظر ماند و دید چه می شود. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید