ورزش 3/ پرنسل کیمپمبه، کاپیتان دوم پاریسن‌ژرمن دیدار فردا شب این تیم مقابل لایپزیش را پیچیده توصیف کرد.
این هفته و در دیدار پاری سن ژرمن مقابل آنژه، پرنسل کیمپمبه در غیاب مارکینیوش بازوبند کاپیتانی تیمش را بر بازو بست. حالا و در آستانه تقابل با لایپزیش در لیگ قهرمانان، پرنسل کیمپمبه مدعی شد از حضور همیشگی در ترکیب ثابت پاری سن ژرمن گلایه ندارد و خیلی از بازیکنان دوست دارند چنین شرایطی را تجربه کنند.
پرنسل کیمپمبه گفت: "من تا زمانی که خسته نشوم به حضور در زمین را ادامه می دهم و همیشه در دسترس تیم و کادرفنی هستم. اگر زیاد بازی می کم به خاطر آمادگی جسانی بالای من است. سرمربی و کادر می دانند که من سرباز تیم هستم و این برایم خوشحال کننده است. انجام بازی های متوالی هرگز آسان نیست، اما ما به فوتبال علاقه زیادی داریم و به این دلیل شکایتی وجود دارند. خیلی از بازیکنان دوست دارند جای من باشند و من از شرایط رضایت دارم.
تقابل با لایپزیش؟ هر دیداری داستان خاص خود را دارد و شرایط در همه مسابقات یکسان نیست. می دانیم که کار پیچیده ای خواهیم داشت، اما در خانه بازی می کنیم و امیدوار به نمایش کیفیت خود در بازی فردا شب هستیم.
ما از ویژگی های مثبت لایپزیش آگاهیم و می دانیم بازی آسانی نخواهد بود. دوستانی مانند کریستوفر نکونکو در این تیم دارم که بازیکنی با کیفیت بوده و خیلی پیشرفت کرده است. دیدار خوبی در انتظار ما خواهد بود و من نمی توانم برای شروع صبر کنم. لایپزیش در سطح اروپا عملکرد درخشانی داشته است."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید