خبر ورزشی/ سالم الدوساری پس از گلی که در دقیقه ۲۷ به پرسپولیس زد لب خط رفت و رو به جایگاه ویژه ورزشگاه، گلش را به سرمربی تیم ملی عربستان تقدیم کرد!
تیم فوتبال الهلال پس از برتری در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا مقابل استقلال، در بازی بعدی در جریان لیگ حرفه‌ای عربستان به پیروزی ۳ بر ۲ خانگی برابر الاتفاق دست یافت که در این دیدار با یک خبر تلخ دیگر بخاطر مصدومیت یکی از نفرات تاثیرگذارش مواجه شد.
سالم الدوساری، وینگر چپ الهلال که در دیدار آسیایی مقابل استقلال گل دوم را به ثمر رسانده و بعد از آن هم پاس گل سوم تیمش برابر الاتفاق را پس از یک نفوذ سریع به بافتیمبی گومیس داده بود، در اواسط نیمه دوم آسیب دید و از زمین بیرون رفت.
این ملی‌پوش عربستانی که جزو نفرات با سابقه و تاثیرگذار الهلال به شمار می‌رود، در دقیقه ۷۵ دیدار مقابل الاتفاق با آسیب دیدگی مواجه شد تا تعویض شود و پس از پایان بازی هم با ماشین‌های حمل مصدوم از روی نیمکت انتقال پیدا کند.
سالم الدوساری روز ۲۷ شهریورماه گذشته از ناحیه مچ پای چپ مصدوم و عنوان شد شاید به دیدار بعدی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا مقابل پرسپولیس هم نرسد.
ستاره الهلال و تیم ملی عربستان به مدت حدود یک ماه نتوانست برای تیم باشگاهی اش به میدان برود. از طرفی دیگر او دو بازی تیم ملی کشورش عربستان برابر ژاپن و چین را هم از دست داد و در این مدت فقط به صورت انفرادی تمرین می کرد.
خود پرسپولیسی ها هم باور نمی کردند بازیکنی که حدود یک ماه از میادین رسمی دور بوده و فقط اختصاصی تمرین کرده است بتواند با این قدرت برگردد، یک گل بزند و یک پاس گل زیبا بدهد.
اما سالم الدوساری نشان داد بازیکن بزرگی است و با وجود آن که گومیس ۲ گل به پرسپولیس زد اما ستاره بازی هافبک تیم ملی عربستان بود.
صحنه ای که شاید از چشم دوربین های تلویزیونی پنهان ماند شادی پس از گل اول الهلال به پرسپولیس بود. او پس از گلزنی به لب خط رفت و با اشاره به " هروه رنار" سرمربی موفق تیم ملی عربستان گل خودش را به او تقدیم کرد. سالم الدوساری با این شادی یک پیام روشن هم به سرمربی فرانسوی داد که آماده بازی برای تیم ملی عربستان است.
گفتنی است تیم ملی عربستان هم اکنون با ۴ پیروزی از ۴ بازی و کسب ۱۲ امتیاز صدرنشین گروه B رقابت های مرحله نهایی انتخابی جام جهانی در قاره آسیاست.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید