آخرین خبر/ لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی حال حاضر پاریسن‌ژرمن، تابستان گذشته بود که تصمیم گرفت باشگاه خود را عوض کند و بدین ترتیب از بارسلونا راهی پاریسن‌ژرمن شد.
به گزارش فوتبالی، مسی با عوض کردن تیم خود طبیعتا شهر محل زندگی خود را هم تغییر داد و از بارسلونای اسپانیا راهی پاریس فرانسه شد و خانواده او اکنون در یک شهر جدید و یک محیط کاملا جدید زندگی می کنند.
مسی در تابستان 2020 هم قصد ترک بارسلونا را داشت اما در نهایت این اتفاق نیفتاد. مسی در مصاحبه ای که در آن زمان داشت، گفته بود که بچه هایش به خاطر اخبار جدایی مسی از بارسلونا بسیار ناراحت شده اند چرا که آنها زندگی در بارسلونا را دوست دارند و تمام دوستان پسر های مسی در شهر بارسلونا هستند و وابستگی های ویژه ای به آن شهر دارند.
اکنون به نظر می رسد که فرزندان لیونل مسی در شهر پاریس دوستان جدیدی پیدا کردند و در کنار آن ها خوشحال هستند. در این عکس، تیاگو، ماتئو و چیرو را می بینیم که سه پسر مسی هستند و دوستان جدیدی دارند و خوشحال به نظر می رسند. پسر های مسی برای اولین بار است که به شهر جدیدی برای زندگی می روند چرا که مسی تمام دوران فوتبال خود را تا پیش از این در بارسلونا بوده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید