ورزش 3/ آرسنال در دیداری جذاب و پرگل مقابل کریستال پالاس به تساوی 2-2 رضایت داد.
آرسنال در آخرین بازی هفته هشتم لیگ برتر انگلیس میزبان کریستال پالاس بود و در حالی که تا آخرین ثانیه ها بازی را به حریف واگذار کرده بود، با گل الکساندر لاکازت توانست یک امتیاز از این دیدار خانگی کسب کند. 
آرسنال شروعی طوفانی داشت و توانست در همان دقایق ابتدایی مسابقه به گل اول دست پیدا کند. در دقیقه 8 ضربه فنی نیکولاس پپه توسط دروازه بان پالاس دفن شد اما در ادامه پیر امریک اوبامیانگ توپ برگشتی را تبدیل به گل کرد تا نتیجه 1-0 شود. 
بعد از دریافت گل، کریستال پالاس تا حدودی توپ و میدان را در اختیار گرفت و می توانست توسط کریستین بنتکه کار را به تساوی بکشاند اما ضربه این آرام این بازیکن توسط آرون رمزدیل مهار شد. 
در ثانیه‌های پایانی نیمه اول کریستال پالاس می‌توانست کار را به تساوی بکشاند اما ضربه کونور گالاگر با واکنش استثنایی آرون رمزدیل همراه و به گل منجر نشد تا بازی در پایان 45 دقیقه ابتدایی با تک گل اوبامیانگ به سود توپچی ها خاتمه پیدا کند. 
برعکس 45 دقیقه ابتدایی، در نیمه دوم این کریستال پالاس بود که شروع بهتری داشت و توانست در دقیقه 50 گل تساوی را به ثمر برساند. اشتباه توماس پارتی کریستین بنتکه را در موقعیت گل قرار داد و این بازیکن نیز بعد از یک حرکت در عرض و با ضربه ای تمام کننده دروازه را باز کرد تا نتیجه 1-1 شود.
چند دقیقه بعد کریستال پالاس می توانست گل برتری را هم به ثمر برساند اما ضربه جردن آیو با واکنش فوق‌العاده دیگری از رمزدیل روبرو شد و توپ به کرنر رفت.
در ادامه آرسنالی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و صاحب یکی دو موقعیت خوب هم شدند اما این پالاس بود که در دقیقه 73، روی یک ضدحمله سریع به گل رسید. روی یک توپ ربایی در زمین آرسنال بود که کریستین بنتکه صاحب موقعیت شد و پس از عبور از گابریل، با یک ضربه دقیق دروازه آرسنال را باز کرد.
آرسنالی ها که همه چیز را از دست رفته می دیدند، پیش کشیدند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 87 به گل تساوی برسند اما ضربه کیه‌ران تی‌یرنی به تیر دروازه پالاس برخورد کرد.
فشار حملات توپچی ها تا آخرین ثانیه ها ادامه داشت و سرانجام در پنجمین دقیقه از وقت های تلف شده، روی یک ارسال به محوطه جریمه پالاس، توپ در رفت و برگشت مقابل لاکازت قرار گرفت و او هم با یک ضربه محکم کار را تمام کرد تا بازی با نتیجه 2-2 به پایان برسد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید