ورزش 3/ اعضای تیم فوتبال پیکان قبل از اولین دیدار لیگ برتر با یکدیگر متحد شدند.

اردوی فیروزه‌ای پوشان فوتبال ایران برای دیدار با نفت مسجدسلیمان در هفته نخست لیگ برتر از عصر روز دوشنبه در هتل المپیک تهران آغاز شد. در حاشیه این اردو حمید گلچین راد معاون منابع انسانی گروه صنعتی ایران خودرو به همراه اکبر محمدی مدیرعامل باشگاه پیکان در جمع اعضای کادرفنی و اجرایی و بازیکنان تیم فوتبال حضور یافتند و دقایقی برای نفرات صحبت کردند.
در ابتدای این مراسم کلیپ رونمایی از پیراهن تیم فوتبال پیکان برای لیگ بیست و یکم که با شعار «کار سخت، مبارزه و تعقیب تا پایان» ساخته شده برای حاضرین پخش شد.
سپس اکبر محمدی مدیرعامل باشگاه پیکان گزارشی را از روند آماده سازی تیم فوتبال این باشگاه برای حضور در لیگ بیست و یکم ارائه کرد. او ضمن تشکر از حمایت های مدیران گروه صنعتی ایران خودرو و به خصوص تلاش‌های فرشاد مقیمی مدیرعامل این شرکت و معاونان ابراز امیدواری کرد که مجموعه پیکان بتواند در رقابت های لیگ برتر پاسخ اعتماد و زحمات این عزیزان را بدهد. 
مدیرعامل پیکان همچنین گفت: موقعیت امروز ما حاصل زحمات خانواده بزرگ ایران خودرو است و شما برای خوشحالی و سربلندی همه این عزیزان در زمین تلاش می کنید. خوشحالیم که شرایط و زمینه لازم را برای موفقیت تیم با همراهی و حمایت هیات مدیره همچنین کمیته فنی باشگاه فراهم ساخته ایم و امیدواریم نتیجه نهایی کار را در زمین ببینیم.
در ادامه گلچین راد که به نمایندگی از مقیمی مدیرعامل ایران خودرو در اردوی پیکان حضور یافت، دقایقی برای بازیکنان به صحبت پرداخت و حمایت این مجموعه از اعضای تیم را اعلام کرد.
همچنین مجتبی حسینی سرمربی تیم فوتبال پیکان هم ضمن تشکر از زحمات مدیریت باشگاه و اعضای هیات مدیره در امر پشتیبانی تیم ابراز امیدواری کرد که تیمش نتایج خوبی در لیگ برتر کسب کند و روزهای خوبی را پشت سر بگذارد. حسینی گفت:من به این تیم و بچه ها امید زیادی دارم که امسال بتوانند در مسابقات بدرخشند و جواب این حمایت ها را به خوبی بدهند.
ابراهیم صالحی بازیکن باتجربه خودروسازان آخرین نفری بود که در این مراسم صحبت کرد.او ضمن تشکر از مدیریت باشگاه بابت پرداخت پیش قسط قراردادها قبل از بازی اول لیگ برتر ابراز امیدواری کرد که بتوانند جواب اعتماد و زحمات مدیران ایران خودرو و باشگاه پیکان رادر لیگ برتر بیست و یکم بدهند.
تیم فوتبال پیکان در اولین بازی فصل امروز مقابل نفت مسجدسلیمان قرار می گیرد. از این رو اعضای تیم در مراسم شب گذشته بایکدیگر همدل شدند تا شروعی خوب در لیگ داشته باشند و بتوانند روزهای خوبی را تجربه کنند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید