ورزش 3/ دیگو سیمئونه، سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید تمایلی به پایان جنجال با یورگن کلوپ ندارد.
دیگو سیمئونه امشب و بعد از شکست 3-2 اتلتیکو مادرید مقابل لیورپول دوان دوان و مستقیما وارد تونل شد و تمایلی به دست دادن با سرمربی آلمانی حریف نشان نداد. یورگن کلوپ نیز که از این رفتار سیمئونه رضایت نداشت، ناراحتی خود را به وضوح نشان داده و البته معنادار ایستاد تا یا دیگر بازیکنان و اعضای کادر فنی اتلتیکومادرید خوش و بش کند.
این دو سرمربی بزرگ پیش از شروع مسابقه نیز در نشست خبری درگیری لفظی کوچکی با یکیگر داشتند. بورگن کلوپ مدعی شد علاقه ای به سبک بازی اتلتیکو و تاکتیک های این تیم ندارد و البته دیگو سیمئونه تمایلی به واکنش نداشته و در مورد اظهارنظر سرمربی لیورپول سکوت کرد. اما واکنش ال چولو در پایان مسابقه نشان می دهد او از دست کلوپ عصبانی بوده و علاقه ای به روبرو شدن و دست دادن با او آنهم بعد از این دیدار جنجالی نداشته است.
البته به نظر می رسد ریشه جنجال بین این دو سرمربی پرافتخار به دیدار دو سال قبل دو تیم در استادیوم آنفیلد باز می گردد. لیورپول در شرایطی که به وضوح تیم برتر میدان بود، مغلوب اشتباهات دروازه بان خود آدریان شده و در اولین روزهای شیوع ویروس کرونا، مقابل اتلتیکومادرید مغلوب شد. کلوپ بعد از آن دیدار به شدت به انتقاد از سبک بازی حریف پرداخت و مدعی شد به این نمایش اتلتیکومادرید فوتبال نمی گویند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید