ورزش 3/ پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، تمجید ویژه‌ای از کول پالمر ستاره جوان تیمش انجام داد.
منچسترسیتی که بازی قبلی خود در لیگ قهرمانان اروپا را با شکست مقابل پاری‌سن ژرمن پشت سر گذاشته بود امشب در خانه کلوب بروژ به مصاف این تیم بلژیکی رفت که نهایتاً این مسابقه با پیروزی پر گل و 5-1 شاگردان پپ گواردیولا به پایان رسید.


پپ گواردیولا در پایان بازی گفت: "قطعاً این یکی از بهترین نمایش هایی است که در اروپا ارائه داده ایم. می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم به ثمر برسانیم. همه ما از عملکردی که ارائه داده ایم کاملا خوشحال هستیم. در وقفه بازی‌های ملی من چند مسابقه از کلوب بروژ را نگاه کردم و دیدم که آنها مقابل پاری سن ژرمن چقدر خوب کار کردند."
کول پالمر، ستاره 19 ساله و انگلیسی منچستر سیتی، امشب موفق شد اولین گل خود را در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند. پپ گواردیولا در تمجید از ستاره گلزن و جوان تیمش یعنی کول پالمر گفت: "کول دارای ویژگی خاصی در محوطه جریمه است؛ استعدادی که یافتن چیزی شبیه به آن دشوار است. وقتی توپ را در اختیار دارد بیشتر اوقات کار به تور ختم می شود. من می‌دانم که کار بازیکنان جوان چگونه است. ما باید آرام و صبور باشیم."

گواردیولا در ادامه گفت: "موقعیت اصلی او در تیم دوم است اما در عین حال با ما تمرین می کند و اصول کار را یاد می‌گیرد. از این گل خوشحالم. با این حال او می توانست چند حرکت بهتر انجام دهد اما این برایش طبیعی است چرا که کم تجربه است. مردم در این دنیا همه چیز را فوراً می خواهند و همه چیز به زمان نیاز دارد. اگر در آشپزخانه وقت نگذارید نمی توانید یک غذای خوبی بپزید.
اگر او متواضع باشد و به کار خود ادامه دهد در آینده می‌تواند بازیکن مهمی برای منچسترسیتی باشد."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید