ورزش 3/ جیان پیرو گاسپرینی، سرمربی ایتالیایی و باتجربه آتالانتا با پپ گواردیولا و کادر فنی منچسترسیتی دیدار کرد.
امسال تقابل حساسی در گروه ششم رقابت های لیگ قهرمانان برگزار می شود و منچستریونایتد و آتالانتا در شرایطی متفاوت و در استادیوم اولدترافورد به مصاف هم می روند .هر دو تیم از بازی های قبلی خود موفق به کسب چهار امتیاز شده اند و برنده این تقابل صدر جدول را از آن خود خواهد کرد.
آتالانتا روز یکشنبه در رقابت های سری آ امپولی را با نتیجه 4-1 شکست داد، اما شیاطین سرخ مقابل لسترسیتی 4-2 مغلوب شدند تا انتقادات از اوله گونار سولسشر شدت پذیرد. دیروز کاروان آتالانتا برای تقابل با منچستریونایتد راهی انگلیس شده و در این شهر منچستر مستقر شد. صبح امروز بازیکنان آتالانتا در زمین تمرین منچسترسیتی تمرین کردند و پپ گواردیولا، سرمربی سیتیزن ها به سراغ جیان پیرو گاسپرینی رفته و با او دیدار کرد.
البته پپ گواردیولا همیشه برای گاسپرینی احترام زیادی قائل بوده و از این سرمربی باتجربه و ایتالیایی تمجید کرده است. گواردیولا در سال 2019 ، قبل از بازی در لیگ قهرمانان مقابل آتالانتا در مورد این تیم گفت: "بازی کردن مقابل آتلانتا مانند رفتن به دندانپزشکی است. این دیدار واقعا بسیار سخت است و ما می دانستیم که شرایط حتما همینگونه خواهد شد. این مسابقه یک تقابل به تمام معنا فوق العاده خواهد بود."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید