ایسنا/ هافبک استقلال می‌گوید تمام تفکرات بازیکنان تیمش، قهرمانی در لیگ برتر است.
مهدی مهدی‌پور هافبک استقلال، پس از برتری یک گله برابر هوادار اظهار کرد: هوادار خیلی تیم خوبی بود و مهم کسب ۳ امتیاز بود که آن را کسب کردیم. 
وی در خصوص صحنه پنالتی گفت: ناظمی به ما گفت که بازیکن ما زودتر به داخل محوطه آمده و پنالتی را تکرار کرد. چیزی که ما دیدیم،پنالتی بود اما بهتر است کارشناسان نظر دهند.
مهدی‌پور در خصوص آمادگی استقلال گفت: طبیعتا تیم ما روز بهتر خواهد شد. تیم ما با وجود سختی بازی اول، ۳ امتیاز را گرفتیم. مصدومیتی جزیی داشتم که با تلاش کادر پزشکی توانستم به شرایط بازی برسم اما توان ۹۰ دقیقه بازی را نداشتم. اکنون هفته اول است و زود است درباره قهرمانی صحبت کردن. بازیکنان به چیزی جز قهرمانی فکر نمی‌کنند و هدف ما هم شادی کرذن هواداران است.
مهدی‌پور در خصوس این که آیا استقلال در خط هافبک نیاز به بازیکن دارد با خیر، گفت: خط هافبک ما شرایط بدی ندارد. هم بازیکنان خوبی جذب شدند و هم بازیکنان خوبی هستند. زبیر هم جانشین ریگی شد.
او در خصوص مدیریت باشگاه گفت: قطعا تغییرات ملموس بوده است. وقتی اتفاق مثبتی بیافتد، اولین کسانی که حس می‌کنند، بازیکنان هستند. یک پولی به حساب بازیکنان واریز شده است و الان در حال تلاش هستند تا مشکل زمین تمرین را حل کنند. همین که ببینیم مدیریت تلاش می‌کند، برای ما ارزش دارد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید