طرفداری/ سرمربی پرتغالی رم تاکید کرد پروژه‌اش در پایتخت ایتالیا 3 ساله است.
آاس‌رم در هفته سوم فصل 2021/22 لیگ کنفرانس اروپا میهمان بوده گیلمت نروژ است. ژوزه مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار حاضر شد و گفتگویی با خبرنگاران داشت.
به نقل از رمانیوز؛ سرمربی رم گفت:
 حضور ما در لیگ کنفرانس اروپا عجیب نیست بلکه نتیجه کاری است که تیم در فصل گذشته انجام داد. قطعا قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به قهرمانی در لیگ کنفرانس اروپا ترجیح می دهم اما حالا که در آن رقابت ها حضور نداریم پس گریه نمی کنم و قهرمانی در لیگ کنفرانس اروپا مهم خواهد بود. قهرمانی، قهرمانی است! واقعیت این است که در این رقابت ها حضور داریم و باید با جدیت و جاه طلبی به کار خود ادامه بدهیم.
 بازی در زمین مصنوعی، آب و هوای سرد و 4 ساعت پرواز برای رسیدن به نروژ. یکشنبه با ناپولی باید بازی کنیم و دو روز بعد مقابل کالیاری به میدان می رویم. بدیهی است که همه بازیکنان خود را در اختیار نداشته باشیم و از ترکیب چرخشی استفاده می کنیم.
 فوتبال در ظاهر یک ورزش تابستانی است اما در عمل یک ورزش زمستانی محسوب می شود چراکه بیشتر بازی ها در فصل سرما است. مطمئنا بازی در چنین شرایط آب و هوایی برای ما دشوارتر از حریف نروژی است اما این فوتبال است. بیایید به لذت بردن از مسابقه فکر کنیم. من برای این آب و هوا آماده هستم چراکه در حال حاضر بیشتر اهل لندن هستم تا پرتغال!
 تفاوت زیادی میان بازی در زمین مصنوعی و زمین طبیعی وجود دارد بنابراین ما نمی توانیم سلامتی برخی از بازیکنان خود همچون زانیولو و کارسدورپ را به خطر بیندازیم. بازی کردن آنها در این زمین می تواند به معنی از دست دادن یک فصل باشد. با وجود همه این مشکلات، خوشحالم که اینجا هستم. به کشورهای زیادی سفر کرده ام اما اولین سفر من به نروژ است. کشور زیبایی است.
 بوده گیلمت را سخت ترین رقیب این گروه می دانم چون آنها یک تیم سازماندهی شده هستند و در اجرای فوتبال خود از اصول مشخصی پیروی می کنند. قطعا بازی سختی برای ما خواهد شد چون آنها کیفیت بالاتری نسبت به زسکا صوفیه و زوریا لوهانسک دارند. 6 امتیاز داریم اما وقتی وارد زمین می شویم باید امتیازات را فراموش کنیم چون در چنین بازی هایی همیشه باید با برد از زمین خارج شد.
 پس از بازی با یوونتوس ترجیح دادم روی تیم خود تمرکز کنم و کاری به داور نداشته باشم. از این تصمیم خود بسیار خوشحال هستم. امروز هم همین روند را در پیش می گیرم و نظری در مورد داور بازی با یوونتوس ندارم. فقط به تحلیل تیم خود می پردازم. اگر مجبور باشم دوباره به اتفاقات آن بازی بپردازم، بازهم همان حرف ها را به زبان می آورم. آن بازی برای فراموش کردن نیست، بلکه به یاد آوردن همان نگرشی است که می خواهم در مسابقات مقابل تیم های بزرگ ببینم. خوشحالم که در مورد نحوه قضاوت بازی توسط داور چیزی نگفتم زیرا در آن لحظه تمرکز همه روی پنالتی-گل بود. می خواهم در همین مسیر به کار خود ادامه بدهم.
 نیکولو زانیولو برای دیدار با ناپولی آماده خواهد شد. باید به ترس او احترام گذاشت. دو مصدومیت سنگین را سپری کرد بنابراین باید به سختی هایی که تحمل کرد و ترس او احترام بگذاریم.
 حضور در نیوکاسل؟ قطعا پاسخ منفی است. من قراردادی 3 ساله با رم دارم. با باشگاه و خانواده فریدکین، پروژه ای 3 ساله را آغاز کرده ایم. اینجا می مانم و جایی نمی روم. هیچ چیزی نمی تواند من را مجبور به جدایی از این بچه ها کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید