ورزش 3/ کلافگی و عصبانیت کریستیانو رونالدو از نکته‌های مهم نیمه اول دیدار منچستریونایتد برابر آتالانتا بود.
منچستریونایتد این روزها شرایط خوبی را با اوله گنار سولسشر تجربه نمی‌کند. در واقع بسیاری از هواداران این تیم معتقد هستند که یونایتد با سرمربی نروژی قادر نخواهد بود که برای فتح جام ها بجنگد و به تغییراتی روی نیمکت خود احتیاج دارد.
منچستریونایتد پیش از وقفه بازی‌های ملی چند نتیجه ناامیدکننده کسب کرد و حتی از رقابت‌های جام اتحادیه نیز کنار رفت. با این حال شیاطین سرخ امیدوار بودند که وقفه به وجود آمده کمک کند تا آنها خود را پیدا کرده و در ادامه مسابقات فرم دیگری از خود به نمایش بگذارند.
اما به نظر می‌رسد که روزهای تلخ منچستر یونایتد با اوله گنار سولسشر تمامی ندارد. آنها در مسابقه ابتدای هفته خود با شکست سنگین 4-2 برابر لسترسیتی روبرو شدند تا به رتبه ششم لیگ برتر انگلیس سقوط کرده باشند.
دیدار برابر آتالانتا در هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا فرصت خوبی بود که منچستریونایتد بالاخره از این بحران به وجود آمده خارج شود اما تیم سولسشر در همان نیمه اول دو گل از حریف خود دریافت کرد تا تیره روزی های شیاطین سرخ همچنان ادامه داشته باشد.
اما حال و روز کریستیانو رونالدو در مسابقه امشب منچستر یونایتد برابر آتالانتا نیز قابل توجه بود. او بعد از دریافت گل اول توسط یونایتد سعی کرد به تیم روحیه داده تا به بازی برگردند اما شیاطین سرخ چند دقیقه بعد گل دوم را هم دریافت کردند؛ موضوعی که کلافگی و عصبانیت فوق ستاره پرتغالی را در پی داشت و او را در وضعیتی مشاهده کردیم که پیش از این کمتر دیده بودیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید