خبر ورزشی/ اوایل مهرماه بود که مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال در اولین اقدام مدیریتی خود در باشگاه استقلال، پس از جلسه‌ای که با فرهاد مجیدی داشت، برای تمدید سه ساله قرارداد سرمربی آبی‌پوشان به توافق با مجیدی رسید.
شنیده ها حکایت ازآن دارد که در قرارداد ۳ ساله استقلال با فرهاد مجیدی بندی وجود دارد که در یک صورت امکان فسخ یک طرفه آن را به باشگاه خواهد داد! گویا در این قرارداد آمده است درصورتی که استقلال با سرمربیگری فرهاد مجیدی شانس قهرمانی را از دست بدهد، باشگاه می تواند یک طرفه این قرارداد را فسخ کند!
اوایل مهرماه بود که مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال در اولین اقدام مدیریتی خود در باشگاه استقلال، پس از جلسه‌ای که با فرهاد مجیدی داشت، برای تمدید سه ساله قرارداد سرمربی آبی‌پوشان به توافق با مجیدی رسید اما به دلیل امورات اداری این قرارداد به امضا نرسید و امضای آن به زمان دیگری موکول شد.
پس از حدود ۲۰ روز از توافق انجام شده میان آجورلو و مجیدی، سرمربی استقلال به ساختمان باشگاه رفت تا رسماً قرارداد خود را به مدت سه سال با آبی‌پوشان تمدید کند. مجیدی در شرایطی به باشگاه رفت که اعضای هیات‌مدیره هم در باشگاه حضور داشتند. در ادامه باشگاه استقلال به صورت رسمی خبر از تمدید قرارداد مجیدی داد و با انتشار تصویری از مصطفی آجورلو در کنار فرهاد مجیدی، نوشت: «فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال با حضور در ساختمان این باشگاه و در جلسه با مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استقلال؛ قرارداد خود را به مدت سه سال و تا پایان فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ تمدید کرد؛ پیش از این باشگاه استقلال از توافق با مجیدی جهت تمدید قرارداد سه ساله خبر داده بود و امشب به طور رسمی این قرارداد منعقد شد.»
شاید بعد از این قرارداد ۳ ساله برای خیلی ها این سئوال به وجود آمده باشد که درصورت ناکامی احتمالی فرهاد مجیدی تکلیف این قرارداد نسبتا طولانی چه می شود؟ درصورتی که شایعه بند فسخ قرارداد یک طرفه باشگاه استقلال صحت داشته باشد، پاسخ این پرسش نیز اتوماتیک وار داده خواهد شد!


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید