تسنیم/ تیم ملی تنیس ایران با پیروزی مقابل کامبوج، به عنوان سرگروه به مرحله بعدی رقابت‌های دیویس کاپ در گروه چهار آسیا- اقیانوسیه راه یافت.
به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، سومین روز از رقابت‌های تنیس دیویس کاپ صبح امروز با  دیدار نمایندگان کشورمان مقابل کامبوج آغاز شد که در این دیدار، تیم ایران 3 بر صفر مقابل حریفش پیروز شد و سومین برد خود را کسب کرد.
به این ترتیب تیم ملی ایران پس از پیروزی 3 بر صفر مقابل تیم‌های قرقیزستان ، یمن و کامبوج به عنوان سرگروه به مرحله بعدی راه یافت.
مرحله گروهی این مسابقات امروز به پایان می‌رسد و فردا با برگزاری مراسم قرعه کشی، 6 تیم برتر حریفان خود را در مرحله پلی‌آف می‌شناسند.  
مسابقات گروه 4  آسیا و‌اقیانوسیه از 26 مهر ماه تا اول آبان با حضور کشورهای ایران، بحرین، کامبوج، گوام، عراق، قرقیزستان، مغولستان، عمان، عربستان، سنگاپور، ترکمنستان، یمن و امارات برگزار می‌شود و 3 تیم به گروه 3 آسیا و‌اقیانوسیه صعود می‌کنند.
اکبر طاهری  به عنوان سرمربی، فرشاد طلاور مربی، امیر اکبری بدنساز و فرزین ضیا آذری به عنوان سرپرست، تیم ایران را با ترکیب حمیدرضا نداف، امیرحسین بادی، ، سینا مقیمی ، علی یزدانی و سامیار الیاسی همراهی می‌کنند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید