آخرین خبر/ سایت فوتبالی نوشت: حضور مربی فصل گذشته پرسپولیس روی نیمکت فولاد یکی از اتفاقات جذاب بازی فردای دو تیم است.پرسپولیس در حالی مقابل فولاد قرار خواهد گرفت که در کادر فنی تیم عبدالله ویسی یک چهره آشنا برای قرمزهای تهران حضور دارد.
او کسی نیست جز خواکین که در دوران سرمربیگری گابریل کالدرون در پرسپولیس دستیار این مربی آرژانتینی بود و حالا قرار است نقش مغز متفکر عبدالله ویسی را ایفا کند.
این احتمال وجود دارد که خواکین با توجه به شناختش از پرسپولیس، شاگردان ویسی را به نحو مطلوبی آماده بازی حساس دو تیم کرده باشد
خواکین که به عنوان آنالیزور و در دوره سرمربیگری گابریل کالدرون به کادرفنی رئال بتیس نیز رفته بود، پس از کار در تیم‌ ملی بحرین، بنی یاس امارات، القطر و... در حالی دستیار عبدالله ویسی شد که این دومین تجربه کاری او در ایران خواهد بود
نکته جالب درباره خواکین اینکه وی هنوز حدود 100 هزار دلار از پرسپولیس طلب دارد و یکی از افرادی است که پنجره پرسپولیس را در حالت بسته نگه داشته است.
حال باید منتظر ماند و دید که تقابل این مربی اسپانیایی که انگیزه های فراوانی برای اثبات توانایی هایش مقابل تیم سابقش دارد به سود کدامیک به پایان خواهد رسید.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید