تسنیم/ سرمربی تیم فوتبال ناپولی از عملکرد شاگردانش مقابل نماینده لهستان در مرحله گروهی لیگ اروپا راضی است.
لوچانو اسپالتی در پی برتری 3 بر صفر شب گذشته (پنجشنبه) شاگردانش مقابل لژیا ورشو لهستان در هفته سوم از مرحله گروهی لیگ اروپا به شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: شکستن خط دفاعی لژیا دشوار بود، اما هرگز در جریان بازی سازماندهی خود را از دست ندادیم، چون شکست در این بازی می‌توانست اختلاف‌مان را با لژیا افزایش دهد که در این صورت اوضاع خیلی خطرناک می‌شد.
وی افزود: فراموش نکنید که همین تیمِ لژیا موفق به شکست لسترسیتی شده بود. هر چه زمان بازی سپری ‌شد، تمرکزمان را از دست ندادیم و به صبور بودن خود ادامه دادیم و منتظر شانس خود برای تغییر اوضاع ماندیم. ما بالانس تیمی خود را تقویت کردیم، الیف الماس هم سخت تلاش کرد و وقتی بازیکنان‌تان چنین رویکردی دارند، مربیگری آنها ساده می‌شود.
سرمربی تیم ناپولی ادامه داد: خیلی خوشحالم و فکر می‌کنم نمی‌شد بهتر از این بازی کنیم. حداقل بازیکنان ما با این عملکرد پاسخ کسانی را دادند که می‌گفتند ناپولی اهمیتی به لیگ اروپا نمی‌دهد.
اسپالتی همچنین در پاسخ به این پرسش که «آیا ناپولی می‌تواند این فصل فاتح لیگ اروپا شود؟»، اظهار داشت: پیش از هر چیز ما باید از مرحله گروهی صعود کنیم. فراموش نکنید که این بازی‌ها در جریان مسابقات سری A برگزار می‌شود و ما ممکن است در برخی از پست‌ها از حیث وجود بازیکن سرریز شویم و در برخی دیگر کمبود داشته باشیم، بنابراین استفاده از سیستم چرخشی چندان ساده نیست.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید