فارس/ سرمربی تیم فوتبال امید ایران گفت: شرایط برای مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا ایده آل نیست و باید روی چمن مصنوعی بازی کنیم.
مهدی مهدوی کیا بعد از سفرش به تاجیکستان با تیم فوتبال امید ایران برای حضور در مرحله مقدماتی قهرمانی آسیا گفت: سعی کردیم تعامل خوبی با باشگاه‌ها داشته باشیم ولی بازی‌ها در «فیفادی» نیست. سعی کردیم طوری برنامه ریزی کنیم که هم تیم ملی و هم باشگاه‌ها کار را جلو ببرند و متضرر نشوند.
سرمربی تیم فوتبال امید ایران تاکید کرد: امیدوارم برنامه ریزی از این به بعد طوری باشد که در فیفادی بازی کنیم و این مشکلات را نداشته باشیم.
مهدوی کیا درباره اینکه این مسابقات مقدماتی می‌تواند یک تورنمنت تدارکاتی خوب برای تیمش باشد، تاکید کرد: باید از هر تورنمنتی نهایت استفاده را برای پیشرفت ببریم. الان مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا است. شرایط ایده آل نیست چون باید روی چمن مصنوعی بازی کنیم.
وی یادآور شد: تاجیکستان حریف قابل احترامی است و حتی در رده‌های پایه به جام جهانی رسیده‌اند و تیم‌های ما را شکست داده‌اند ولی دلیل نمی‌شود با قدرت برابر آنها حاضر نشویم. زمان ما کم بود و بازیکنان را زمان کمی در اختیار داشتیم.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید