طرفداری/ در آستانه بازی پرسپولیس و فولاد ترکیبی به اسم ترکیب احتمالی این تیم در فضای مجازی منتشر شده که کمی عجیب است
پرسپولیس و فولاد امروز از ساعت 18:00 در آخرین بازی هفته اول لیگ بیست و یکم به مصاف هم می روند.
در فاصله دو ساعت تا آغاز این بازی، ترکیبی در قالب ترکیب احتمالی پرسپولیس در فضای مجازی منتشر شده که کمی عجیب است.
در این ترکیب، سعید آقایی و عیسی آل کثیر نیمکت نشین هستند.
طبق آنچه در فضای مجازی پیچیده؛ حامد لک امروز درون دروازه است، زوج سید جلال حسینی و فرشاد فرجی در قلب خط دفاعی بازی می کنند، وحید امیری مدافع چپ و مهدی شیری مدافع راست پرسپولیس هستند، سرلک و رضا اسدی دو هافبک میانی این تیم خواهند بود و جلوتر از آنها احسان پهلوان و مهدی ترابی قرار دارند و خط حمله هم به مهدی عبدی و امید عالیشاه سپرده شده است.
این ترکیب برای بازی با فولاد کمی عجیب به نظر می رسد چرا که هم بازی ندادن عیسی آل کثیر و هم دور کردن وحید امیری از دروازه حریف آن هم در حالی که سعید آقایی دوران نقاهت را پشت سر گذاشته دور از ذهن است. البته نیمکت نشین کردن سیامک نعمتی به این دلیل است که او به واسطه سرماخوردگی در تهران مانده و همراه تیم به اهواز نرفته است.
پرسپولیس امروز در اولین بازی فصل جدید (البته در لیگ برتر و بدون احتساب بازی با استقلال تاجیکستان و الهلال عربستان در لیگ قهرمانان) جدا از سیامک نعمتی، نسبت به فصل قبل سه غایب قطعی دارد؛ شهریار مغانلو که سپاهانی شده و احمد نوراللهی و محمد حسین کنعانی زادگان که حالا لژیونر هستند و باید دید آیا یحیی سدو غایب دیگر هم به تیمش اضافه می کند و آقایی و آل کثیر را روی نیمکت می نشاند؟
بازی امروز دو تیم از ساعت 18:00 به میزبانی فولاد آغاز می شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید