آخرین خبر/ آیا مدافع عنوان قهرمانی لیگ در اولین بازی‌اش در فصل جدید لیگ برتر، اتفاقات بازی با الهلال را فراموش خواهد کرد؟
این سوالی است که یحیی گل‌محمدی و هواداران پرسپولیس امیدوارند پاسخش مثبت باشد و قرمزها بعد از شکست به الهلال و حذف از لیگ قهرمانان آسیا، جلوی فولاد نمایش متفاوتی نسبت به عملکردشان در ریاض داشته باشند و بتوانند لیگ را با برد شروع کنند.
سه امتیاز بازی با فولاد زمانی بیشتر برای پرسپولیس ارزش پیدا می‌کند که تمام مدعیان قهرمانی – سپاهان، استقلال و گل گهر – بازی هفته اولشان را برده‌اند و قطعا پرسپولیس هم به چیزی جز پیروزی در اهواز فکر نمی‌کند هر چند که با توجه به آمار فوق‌العاده فولاد در بازیهای خانگی‌اش، شکست دادن این تیم، حداقل در اهواز، کار تقریبا غیرممکنی است.
لیگ به جای سوپرجام: این دو تیم در شرایطی مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت که قرار بود قبل از شروع لیگ، در بازی سوپرجام مقابل یکدیگر قرار بگیرند منتهی بازیهای تیم ملی باعث شد که برگزاری این بازی به زمانی نامعلوم موکول شود.
چهره ویژه: حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل نسبتا جدید فولاد، سابقه مدیریت پرسپولیس را دارد.
جمعه 30 مهر 1400
هفته اول لیگ برتر
فولاد – پرسپولیس ساعت 18
تیم داوری: محمد حسین ترابیان – فرهاد فرهاد پور – علیرضا مرادی – یاسر همرنگ
ترکیب فولاد مقابل پرسپولیس
احسان مرادیان، صالح حردانی، مهران موسوی، موسی کولیبالی، وحید حیدریه، محمد آبشک، میلاد بدرقه، محمد قاسمی‌نژاد، ساسان انصاری، آیاندا پاتوسی و لوسیانو پریرا
ترکیب پرسپولیس مقابل فولاد
حامد لک، فرشاد فرجی، سید جلال حسینی، مهدی شیری، وحید امیری، رضا اسدی، میلاد سرلک، احسان پهلوان، مهدی ترابی، امید عالیشاه و مهدی عبدی


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید