تسنیم/ اجرای طرح دهکده توریستی آزادی با حضور مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور بررسی شد.
پس از برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی سلامت و افتتاح جاده تندرستی مجموعه ورزشی آزادی، در راستای دستور وزیر ورزش و جوانان که با استقبال خوب مردم و ورزشکاران مواجه شد، عاصم یوسفی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور صبح امروز (جمعه - 30 مهر) با حضور مجدد در این مجموعه، ضمن بازدید میدانی از جاده تندرستی و پیگیری رفع مشکلات استفاده عموم مردم، درباره اجرایی شدن طرح دهکده توریستی ورزشی آزادی با نگاه فرهنگی، جلسه‌ای با مددی مدیر مجموعه برگزار کرد.
در این جلسه، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور نکات لازم را درباره این طرح، لکه‌گذاری اماکن و جانمایی پروژه‌ها گوشزد و بر اجرایی شدن هر چه سریع‌تر آن، برای استفاده حداکثری مردم و ورزشکاران تأکید کرد.
وی در ادامه، به همراه احمدی مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان با حضور در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی ضمن بازدید میدانی، دستورات لازم را در مورد آماده‌سازی این سالن برای برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان المپیک و پارالمپیک و اهدای بازوبند پهلوانی به ورزشکاران کشتی پهلوانی صادر کرد.
این مراسم قرار است روزهای شنبه و یکشنبه هفته جاری، با حضور مقامات عالی کشور به میزبانی سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید