طرفداری/ مهاجم سابق منچستریونایتد از سرمربی این تیم حمایت کرده است. 
آندری کانچلسکیس برای هواداران منچستریونایتد دلیل آورده که چرا باید از اوله گونار سولسشر حمایت کنند. 
به نقل از منچستر ایونینگ نیوز، نتایج اخیر منچستریونایتد و نمایش های این تیم، برای عده زیادی از هواداران این باشگاه قابل قبول نبوده است. با توجه به منابع موثق اما سران شیاطین سرخ در حال مذاکره با سرمربی دیگری نیستند و سولسشر هنوز اعتماد مدیران را از دست نداده است. آندری کانچلسکیس، مهاجم سال های دور منچستریونایتد نیز نظری هم جهت با مدیران باشگاه دارد.
 سولسشر با مشکلاتی مواجه است. منچستریونایتد تعداد زیادی بازیکن هجومی دارد اما از تعادل تیمی کمتری بهره می برد. این تیم همچنین از لحاظ دفاعی نیز مشکلاتی دارد، چیزی که مخصوصا هفته قبل مقابل لسترسیتی و جایی که 4 گل دریافت کرد، مشخص شد. وقتی شما برای منچستریونایتد بازی می کنید، نمی توانید این تعداد گل دریافت کنید. در خط دفاعی، نیاز است که تیم استحکام بیشتری داشته باشد. 
 منچستریونایتد اکنون با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کند اما فوتبال همین است. الان روزهای سخت است و برای رسیدن به موفقیت، هواداران باید صبر داشته باشند. اگر داستان سر الکس فرگوسن را هم بخوانید، می بینید که او نیز چند سال بدون جام را سپری کرد. هواداران باید صبر کنند، سولسشر به زمان نیاز دارد. اینکه یک تیم هر فصل مربی عوض کند، اتفاق خوبی نیست. در مورد فن خال و مورینیو که به هیچ عنوان نتیجه نداد. هواداران باید حوصله داشته باشند و به سولسشر کمک کنند. او نیاز دارد که زمان بیشتری داشته باشد و مورد اعتماد واقع شود. او باتجربه ترین سرمربی نیست اما برای منچستریونایتد بازی کرده و می داند در رختکن این تیم چه خبر است. 
 من هنوز هم فکر می کنم منچستریونایتد این فصل می تواند قهرمان لیگ برتر شود؛ هواداران مدت ها منتظر این اتفاق بوده اند و من باور دارم همچنان ممکن است. حضور در جمع 4 تیم بالانشین یک اولویت است اما هواداران می خواهند جام بردن تیمشان را ببینند؛ رتبه های دوم، سوم و چهارم همان حس و حال را ندارند.
از بازگشت رونالدو خوشحالم. باشگاه اقدام بزرگی انجام داد و همه بابت این انتقال خوشحال شدند. او به منچستریونایتد در مسیر قهرمانی لیگ برتر انگلیس کمک خواهد کرد. باشگاه سال هاست که جام نبرده و از اینکه او برای کمک برگشته، خوشحال هستم. به همین دلیل است که رونالدو همیشه باید در ترکیب اصلی قرار بگیرد. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید