طرفداری/ سرمربی مارسی می‌گوید بدون پشتوانه یک "کشور" پاریسن‌ژرمن نمی‌توانست چنین مهره‌هایی داشته باشد. 
خورخه سمپائولی در مورد پاریسن‌ژرمن و مالکان آن صحبت کرده است. 
به نقل از GFNF، تیم های پاریسن‌ژرمن و مارسی، یکشنبه و از ساعت 22:15 به وقت تهران مقابل هم قرار می گیرند. خورخه سمپائولی، سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین و کنونی مارسی، مصاحبه متفاوتی در مورد حریف تیمش انجام داده است. 
 فوتبال از دید مالی، اهمیت فراوانی دارد و از دید سیاسی نیز همین طور است. شما می توانید مشاهده کنید که یک کشور، باشگاهی را می خرد و پس از آن سراغ بهترین بازیکنان می رود. این باعث می شود شرایط دشوار شود. شما ام باپه، مسی، دی ماریا و نیمار را در یک تیم می بینید، تنها یک کشور می تواند از انجام چنین کاری بر بیاید. ام باپه و تمام کسانی که ذکر کردم می توانند جریان بازی را تغییر دهند و سرنوشت آن را تنها با یک حرکت رقم بزنند. 
 خاطراتی که از مسی دارم، به زمین تمرین و زمین بازی محدود می شود. متاسفانه شرایط جوری نشد که بیشتر از اینها از همکاری با او لذت ببرم اما این باعث نشده نظرم در موردش تغییر کند. او یک دوران حرفه ای فوق العاده در بالاترین سطح داشته و یک بازیکن ابدی است. همه اینها به خاطر فداکاری ها و حرفه ای گری اوست. دیدن دوباره او در زمین باعث خوشحالی خواهد بود، هرچند که می تواند دشوار باشد زیرا او این توانایی را دارد که هر لحظه به تیم ما آسیب بزند. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید