طرفداری/ گویا بازیکنان پرسپولیس معتقدند بازگشنت ابراهیم شکوری می تواند بسیاری از مشکلات آن ها را مرتفع کند
استوری حمایتی بازیکنان پرسپولیس تنها چند ساعت پس از انتشار پاک شد.
 استوری حمایتی بازیکنان پرسپولیس از ابراهیم شکوری پیغامی آشکار به وزیر ورزش بود و باید دید سجادی این پیغام را شنیده یا نه.
همان طور که در جریان هستید چند روز قبل در خبری اختصاصی از شانس ابراهیم شکوری برای بازگشت به باشگاه خبر داده و نوشتیم شکوری از شانس زیادی برای جانشینی صدری برخوردار است. در این میان اگرچه هنوز وزیر ورزش برای انتخاب مدیرعامل پرسپولیس تصمیم نهایی را نگرفته اما بازیکنان پرسپولیس پس از بازی با فولاد با انتشار استوری مشترک از ابراهیم شکوری حمایت کرده تا به نوعی به انتخاب احتمالی او اشاره کرده باشند.
خبرهای دریافتی حاکی از آن است که وضعیت باشگاه چندان مناسب نیست و همین موضوع اسباب دلخوری برخی از بازیکنان را فراهم آورده است. نگاهی به بازی های اخیر پرسپولیس نشان می دهد بازیکنان همچون فصل قبل چندان یک دست نیستند. اتفاقاتی که در زمین بین آن ها رخ می دهد  نیز این موضوع را تائید می کند. در این میان برخی بازیکنان بزرگتر تیم همچون سیدجلال حسینی و برخی دیگر از سرخ پوشان اعتقاد دارند بازگشت ابراهیم شکوری می تواند در این مقطع چاره ساز بوده و مشکلات تیم و باشگاه را به حداقل برساند.
همه این مسائل دست به دست هم داد تا تعدای از بازیکنان از نفرات باتجربه گرفته تا بازیکنان جوان تر پس از بازی با فولاد و در حالی که با سه گل در اهواز، فولاد را شکست دادند، با انتشار استوری هایی به شکل هماهنگ از شکوری حمایت کردند تا به نوعی به وزارت ورزش و شخص وزیر پیغام دهند هرچند این استوری ها چند ساعت بعد پاک شد. گویا از باشگاه پرسپولیس با بازیکنانی که استوری گذاشته بودند تماس گرفته شده و به آن ها تاکید شده هرچه سریع تر استوری ها را پاک کنند. اتفاقی که در نوع خود عجیب به نظر می رسد.
به هر روی استوری های هماهنگ بازیکنان مهم ترین اتفاق حاشیه ای بعد از بازی با فولاد بود و البته پاک شدن استوری ها این حواشی را بیشتر کرد. باید منتظر بود و دید واکنش وزارت ورزش به درخواست بازیکنان پرسپولیس چه خواهد بود و آیا شخص وزیر این پیغام صریح و آشکار را شنیده است یا نه.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید