تسنیم/ هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر،گفت: از اینکه با مسعود شجاعی هم بازی شده‌ام خوشحالم و چیزهای زیادی از این بازیکن یاد خواهم گرفت. در ارتباط با شرایط تیمش بعد از پیروزی برابر فجرسپاسی، گفت: خوشبختانه شرایط تیم خوب است و این برد روحیه تیمی نساجی را بالا برد. معمولاً در هفته‌های ابتدایی اکثر تیم‌ها به صورت کامل هماهنگ نیستند و گرفتن امتیاز بسیار مهم است که خوشبختانه در بازی اول سه امتیاز تاثیرگذار گرفتیم.
وی در قسمت دیگری از صحبت‌هایش، عنوان کرد: شکل قرعه کشی طوری بود که ما در هفته های ابتدایی بازی‌های نسبتا سختی خواهیم داشت و سعی می کنیم خودمان را بیشتر آماده کنیم. در هفته دوم هم باید مقابل پرسپولیس قرار بگیریم که قطعا یک بازی سخت خواهد بود ولی فکر می‌کنم می‌توانیم از این بازی امتیاز بگیریم. ما باید تلاش کنیم تا خیلی بهتر از سال گذشته نتیجه بگیریم تا هواداران را خوشحال کنیم.
زامهران در خصوص حضور مسعود شجاعی در نساجی، گفت: همه ما بابت این اتفاق خوشحال هستیم و قطعاً آقا مسعود می‌تواند به نساجی کمک کند. ایشان از لحاظ فنی و شخصیتی نیازی به تعریف ندارد و خوشحالم که با این بازیکن هم بازی هستم، من چیزهای زیادی از شجاعی یاد خواهم گرفت.
زامهران در پایان حرف‌هایش، تصریح کرد: امیدوارم شرایط برای حضور هواداران در ورزشگاه فراهم شود چون دلمان برای هواداران نساجی تنگ شده است.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید