تسنیم/ مدافع میانی فرانسوی تیم فوتبال بارسلونا با انتشار یک عکس در فضای مجازی به منتقدانش برای زیر سؤال بردن صلاحیت او جهت بازی در تیم آبی‌و‌اناری‌پوش کاتالونیا بهانه‌ای جدید داد.
ساموئل اومتیتی بدون شک یکی از بدترین خریدهای تاریخ باشگاه بارسلونا بوده است، حداقل به سبب مدت زیادی که او به خاطر مصدومیت‌های متوالی خانه‌نشین بوده و نتوانسته به خط دفاعی تیم آبی‌و‌اناری‌پوش کاتالونیا کمک کند. او یکی از بازیکنانی بود که به نظر می‌رسید جدایی‌اش از کاتالان‌ها در تابستان امسال قطعی است اما گریه‌های ملتمسانه‌اش در حضور خوان لاپورتا رئیس باشگاه برای اعتماد دوباره به این بازیکن فرانسوی، سبب شد که یک بار دیگر این فرصت را به دست تا خودش را ثابت کند.
اومتیتی یکی از بازیکنانی است که رونالد کومان سرمربی بارسلونا برای بازی فردا (یکشنبه) مقابل رئال مادرید در اولین ال‌کلاسیکوی فصل در اختیار خواهد داشت اما او هنوز بازی شروع نشده یک گل به خودی زده است.
اومتیتی در صفحه شخصی خود در توئیتر تصویری از کفش‌های جفت شده‌ مابین پاهای خود منتشر کرده تا از آمادگی‌اش برای رفتن به میدان خبر بدهد غافل از اینکه همین عکس سبب می‌شود که خیلی‌ها او را دست بیندازند و شایستگی‌اش برای حضور مهمترین بازی فوتبال باشگاهی اسپانیا را زیر سؤال ببرند. چیزی که سبب شده این اتفاق رخ دهد، اشتباه اومتیتی برای پوشیدن جوراب‌هایش است که آنها را لنگه به لنگه پوشیده است.
اشتباه اومتیتی با کلی بازتاب طنزآمیز در فضای مجازی همراه شده است و در این میان برخی از کاربران این اتفاق را توجیه کننده عدم اعتماد کادر فنی بارسلونا برای اعتماد به مدافع فرانسوی دانسته‌اند، کسی که در این فصل حتی یک دقیقه هم برای آبی‌و اناری‌ها به میدان نرفته است.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید