تسنیم/ مربی تنیس کشورمان پس از صعود تیم ملی به دسته سه آسیا گفت: ترکیب تجربه و جوانگرایی باعث شد در مسابقات دیویس کاپ نتیجه بگیریم.
مهدی بهزادپور با اشاره به موفقیت تیم ملی تنیس و صعود به دسته سه آسیا گفت: مسابقات دیویس کاپ پس از یک سال وقفه برگزار شد و تیم ملی هم عملکرد خوبی داشت. آرزوی روزهای خوبی را برای تنیس ایران دارم. برای رقابت در مسابقات دیویس کاپ دسته سه آسیا باید برنامه‌ریزی کنیم چون سطح مسابقات بالاست.
مربی تنیس ایران به ترکیب تیم ملی کشورمان در مسابقات دیویس کاپ اشاره کرد و افزود: سرمربی تیم ملی از ترکیب جوان و باتجربه در این مسابقات استفاده کرد و این موضوع باعث شد نتیجه بگیریم.
وی خاطرنشان کرد: برای رقابت تیم ملی در مسابقات دیویس کاپ سال آینده که در دسته سه برگزار می‌شود باید برنامه ریزی بیشتری برای برگزاری اردو و مسابقات داشته باشیم.
همچنین امیر مهذب‌نیا بازیکن سابق تیم ملی نیز به تسنیم گفت: به تیم ملی تنیس به دلیل موفقیتی که کسب کرده تبریک می‌گویم اما این به معنای این است که در آغاز راه هستیم و ملی پوشان نباید با این پیروزی مغرور شوند.
وی افزود: جایگاه تنیس ایران دسته چهار و سه آسیا نیست و برای رسیدن به جایگاه واقعی باید برنامه‌ریزی شود.
بازیکن سابق تیم ملی خاطرنشان کرد: تنیس ایران باید به سمت حرفه‌ای شدن پیش برود و برای رسیدن به این جایگاه باید در مسابقات جهانی شرکت کند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید