ایسنا/ مهاجم مصری لیورپول ابراز امیدواری کرد بتواند تا روز آخر فوتبالش در لیورپول بماند.
به نقل از سان، تمدید قرارداد زودهنگام با محمد صلاح در لیست کارهای لیورپول قرار دارد. مذاکرات باید از قبل در خانه انجام شود. ظاهراً فوق ستاره مصری دستمزد بزرگی خواسته است. این بازیکن ۲۹ ساله از آینده خود در "Sky Sports" صحبت کرد.
محمد صلاح در حال حاضر در بهترین فرم است. ستاره تهاجمی لیورپول هفت گل در لیگ برتر به ثمر رسانده است. یورگن کلوپ سرمربی سرخ ها به تازگی این بازیکن ۲۹ ساله را با ستاره‌های جهان مقایسه کرده است. سرمربی آلمانی دوست دارد صلاح را در چند سال آینده در تیمش داشته باشد.  
 صلاح به تازگی به اسکای اسپورتس گفت: اگر از من بپرسید، دوست دارم تا آخرین روز فوتبالم اینجا بمانم. اما نمی‌توانم چیز زیادی در مورد آن بگویم. این از دست من خارج است. در حال حاضر نمی توانم خودم را مقابل لیورپول قرار دهم. این باعث ناراحتی من خواهد شد. من نمی‌خواهم در مورد آن صحبت کنم، اما این واقعا من را ناراحت می کند.
قرارداد این ستاره مصری تا تابستان ۲۰۲۳ ادامه دارد. روزنامه انگلیسی میرور اخیراً گزارش داده است که مشاور صلاح قراردادی معادل تقریباً ۶۰۰ هزار یورو در هفته ارائه کرده است. رامی عباس یک هفته پیش برای گفت‌وگو در انگلیس بود. انتظار می‌رود در ماه های آینده توافقی صورت گیرد.  
ستاره مصری در تابستان ۲۰۱۷ پس از دو فصل حضور در رم به مرسی ساید رفت. او پیش از این مدت ها با چلسی قرارداد داشت اما هرگز با لندنی ها پیشرفت نکرد.  او ۲۱۴ بازی برای تیم یورگن کلوپ انجام داد و ۱۳۷ گل به ثمر رساند و ۵۱ پاس گل داد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید