خبر ورزشی/ پس از آن که اعلام شد با وساطت وزارت ورزش و جوانان، سازمان لیگ اجازه استفاده از فضای تبلیغات محیطی در بازی‌های استقلال را به این باشگاه می‌دهد، هواداران پرسپولیس به این خبر واکنش نشان دادند.
نشست مشترک مدیران باشگاه استقلال و مسئولین سازمان لیگ با حضور معاون وزیر و ورزش جوانان پیرامون تبلیغات محیطی در استادیوم آزادی برگزار و مقرر شد این موضوع با مصوبه هیات رییسه سازمان لیگ حل و فصل شود.
سایت باشگاه استقلال نوشت: با حمایت وزیر ورزش و جوانان و به پیشنهاد وی، نشستی با حضور دکتر علی‌نژاد معاون وزارت، آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال، بهاروند رئیس سازمان لیگ و حجت الاسلام علیپور به میزبانی مددی در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد که نتایج بسیار خوبی داشت.
سجادی معاون وزارت را برای بررسی و حل و فصل موضوع معرفی کردند و با ورود علی‌نژاد مقرر شد پس از تصویب هیات رییسه سازمان لیگ بر مبنای خواسته باشگاه استقلال و صدور مصوبه، باشگاه بتواند طی روزهای آینده از امتیاز تبلیغات محیطی در بازی‌های خانگی با همکاری کارگزار استفاده کند.
این خبر باعث شد هواداران پرسپولیس در فضای مجازی علیه حمید سجادی و وزارت ورزش و جوانان اعتراض کنند.
پرسپولیسی‌ها ضمن انتقاد از حمایت یک جانبه وزارت ورزش از باشگاه استقلال مدعی شدند: وزارت ورزش و حمید سجادی برای استقلال مربی ایتالیایی آورده اند، بازیکن خارجی گرفته اند و حالا تلاش می‌کنند مجوز استفاده از تبلیغات محیطی را نیز به این باشگاه بدهند درحالی که باشگاه پرسپولیس درآستانه بازی با الهلال نتوانست حتی یک خارجی بگیرد و در بلاتکلیفی محض و با سرپرست آن هم بدون اسپانسر و کارگزار با مشکلات دست و پنجه نرم می‌کند!
پرسپولیسی‌ها ادعا می‌کنند حمید سجادی وزیرورزش و جوانان، تیم محبوب آنها را به حال خود رها کرده است!

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید