تسنیم/ مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان تأکید کرد ورزشگاه حافظیه آماده میزبانی از یک بازی لیگ برتری نیست و گفت که شاگردان قلعه نویی ناچار به بازی در این زمین هستند.
مجتبی سرآسیایی در نشست خبری پیش از دیدار با فجرسپاسی اظهار داشت: ابتدا عید میلاد باسعادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) را تبریک عرض می‌کنم. از باشگاه خوب فجرسپاسی به خاطر همکاریش تشکر می‌کنم. مسئولان این باشگاه شرایط خوبی برای تمرین ما مهیا کردند. ان‌شاءالله در بازی برگشت محبت‌شان را جبران کنیم. درباره بازی فردا باید بگویم که خدا را شکر ما آماده‌ایم برای یک نبرد سخت و یک روز مهم مقابل فجر سپاسی شیراز‏، می‌دانیم مقابل یک تیم جوان، فعال و خیلی خوب بازی داریم و خودمان را برای شرایط بازی آماده کردیم.
وی ادامه داد: بچه‌های ما تمرینات‌شان را زیر نظر‌ قلعه‌نویی و کادر فنی انجام دادند و برای ما تنها نکته ابهام‌آمیز این است که با شرایط زمین حافظیه مواجه شده‌ایم. هم تأسف خوردیم و هم افکار تاکتیکی‌مان به هم ریخت. به هیچ وجه تیم خوب فجر را نمی‌خواهیم زیر سؤال ببریم چون این تیم هم از این شرایط ضربه خواهد‌ خورد و متولیان این وضعیت باید پاسخگو باشند. سازمان لیگ که از اول فصل ‌‌برای تیم‌هایی که در چمن مصنوعی بازی می‌کردند شرایط جدیدی را اعلام و بازی در چمن مصنوعی را ممنوع کرده است، سؤال ما این است که بازی در چمن حافظیه شیراز سخت‌تر است یا در چمن مصنوعی‏؟ از طرف دیگر جلوی بازی تیم نفت مسجدسلیمان در ورزشگاهش را گرفتند و بازی با سپاهان در اهواز برگزار شد. چرا این اتفاق برای بازی ما نیفتاد؟!
مربی تیم فوتبال گل‌گهر افزود: ‌این زمین با چه معیاری تأیید شده است؟! آیا کسی کیفیت این زمین را دیده است؟ قطعاً عزیزان زحمت کشیدند، ولی ما درباره لیگ برتر سال 1400 صحبت می‌کنیم. تیم‌ها هزار مدل هزینه می‌کنند، آنالیز و برنامه‌ریزی می‌کنند، ولی وقتی با چنین زمینی روبه‌رو می‌شویم، هضم آن سخت است. چطور در یک بازی دیگر ‌زمین بازی عوض می‌شود، اما‌ به این بازی در این زمین مجوز داده می‌شود؟ قطعاً تیم فجرسپاسی هم متضرر خواهد شد، ولی چرا این بازی نباید در یک زمین بهتر انجام شود.
سرآسیایی خاطرنشان کرد: ‌از برگزاری این بازی در چمن حافظیه دلخوریم، اما مجبور هستیم که در این زمین بازی و باید تیم‌مان را آماده کنیم. ان‌شاءالله شرایط مطلوبی پیش بیاید تا بیشتر از اینکه شعار دهیم به فکر بالا بردن سطح کیفی مسابقات باشیم.
وی درباره شرایط تیم گل‌گهر عنوان کرد: تیم ‌ما ‌سال پیش شرایط خودش را تثبیت کرده است، الان هم تحت نظر قلعه‌نویی برای یک هدف بزرگ در لیگ می‌جنگیم. ان‌شاءالله امسال با تلاشی که در مجموعه گل‌گهر صورت می‌گیرد، بتوانیم جایگاه خوبی کسب کنیم.
مربی تیم فوتبال گل‌گهر در پایان گفت: محروم و مصدومی نداریم، اما یکی دو بازیکن ما در اختیار تیم امید هستند که برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید