ورزش 3/ مارکینیوس نه تنها از پیوستن سرخیو راموس به پی اس جی ناراحت نیست که مشتاق است از بازی کنار او کسب تجربه کند.
  انتقال سرخیو راموس به پی اس جی از نظر خیلی ها، غیرضروری بود. او در پستی به میدان می رود که در پی اس جی نیازی به تقویتش حس نمی شد. مارکینیوش و کیمپمبه دو مدافع مستحکم و با ارزش پی اس جی به خوبی این منطقه را در اختیار خود گرفته اند و به همین دلیل در هفته های ابتدایی پیوستن راموس به باشگاه پاریسی، اخبار و شایعاتی در مورد نارضایتی این دو مدافع شنیده می شد.
راموس به دلیل مصدومیت هنوز نتوانسته برای پی اس جی به میدان برود و تاریخ بازگشت او نیز نامشخص است. کاپیتان سابق رئال دستمزد بالایی هم دریافت می کند و با پاریسی ها قراردادی دو ساله دارد.
مارکینیوش مدافع و کاپیتان برزیلی پی اس جی در واکنش به نارضایتی اش از انتقال راموس، به لوپاریزین گفت:« سرخیو با اینکه در فوتبال به همه افتحارات ممکن رسیده و دوران فوتبال فوق العاده ای داشته اما همچنان با انگیزه است. او را تشنه موفقیت می بینم و شخصیت یک قهرمان را دارد.
راموس در همین مدت نشان داده است که دوست دارد بخشی از پروژه پی اس جی باشد و می خواهد کمک کند باشگاه با اهدافش برسد. متاسفانه او بدشانس بوده و به دلیل مصدومیت نتوانسته بازی کند ولی به زودی باز خواهد گشت. بازی و تمرین کنار راموس یعنی کسب تجربه.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید