ورزش 3/ آ.ا.ک آتن با گلزنی دو ملی‌پوش ایرانی خود موفق به کسب پیروزی مقابل وولوس شد.
در یکی از مسابقات هفته هفتم سوپر لیگ یونان، تیم فوتبال آ. ا. ک آتن در حالی که میلاد محمدی را به‌عنوان مدافع چپ و کریم انصاری‌فرد را برای نخستین بار در این فصل جزو نفرات اصلی و خط حمله خود داشت، از ساعت ۱۶:۳۰ امروز در استادیوم پانتِسالیکو با وولوس رده چهارمی دیدار کرد.
وولوس در دقیقه ۴۰ صاحب یک ضربه پنالتی شد که از این فرصت برای باز کردن دروازه آ. ا. ک استفاده نکرد، اما دو دقیقه پس از این اتفاق آتنی‌ها روی حرکت یک ضد حمله سریع و ضربه نهایی مهاجم ایرانی خود به گل اول بازی رسیدند.
استیون زوبر در دقیقه ۴۲ نفوذ تند و تیزی از سمت چپ زمین داشت که سانتر چیپ و کوتاه او به محوطه جریمه وولوس را کریم انصاری‌فرد بدون مکث و با شوت سرضرب تبدیل به گل اول مسابقه کرد
یاران محمدی و انصاری‌فرد قبل از سوت پایان نیمه نخست در دقیقه ۴+۴۵ گل دوم را توسط زوبر زدند و با برتری قاطع مقابل وولوس به رختکن رفتند، اما در دقیقه ۷۹ دروازه خود را باز شده دیدند تا اختلاف به یک گل کاهش پیدا کند.
نورالدین امرابط که پاس گل دوم آ. ا. ک آتن را داده بود، در دومین دقیقه وقت‌های تلف شده مسابقه جای خود را به احسان حاج‌صفی داد که این چپ‌پای ایرانی لحظاتی بعد از ورود به زمین و در دقیقه ۹+۹۰ توانست از فرصت خود استفاده کند و گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

تیم فوتبال آ. ا. ک آتن با پیروزی ۳ بر یک در خانه وولوس ۱۶ امتیازی شد و با دو امتیاز و یک مسابقه بیشتر نسبت به المپیاکوس در صدر جدول سوپر لیگ یونان قرار گرفت.
کریم انصاری‌فرد در مسابقه امروز مقابل وولوس توانست دومین گل فصل خود را در نخستین حضور ثابت در ترکیب آ. ا. ک آتن و حضور ۶۷ دقیقه‌ای در زمین به ثمر رساند.
احسان حاج‌صفی نیز که پس از حضور میلاد محمدی در آ. ا. ک جایگاه اصلی خود را از دست داده، با گل لحظات پایانی برابر وولوس امیدوار به بازگشت به ترکیب تیمش در ادامه فصل شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید