ورزش 3/ هواداران لیورپول جشن شادی در استادیوم اولدترافورد به راه انداخته و البته دست به شوخی با تیم حریف هم زده اند.
لیورپول امشب نمایشی فراتر از انتظار در خانه منچستریونایتد و در استادیوم اولدترافورد داشته و موفق شد با تکیه بر درخشش محمد صلاح و هت تریک این ستاره مصری با پنج گل این تیم را در هم کوبیده و به یک پیروزی بزرگ و تاریخی دست پیدا کند. این در حالیست که پیش از شروع بازی نیز شانس پیروزی لیورپول بیشتر به نظر می رسید، اما شاید بدبین ترین هوادار منچستریونایتد نیز چنین شکست دشواری را تصور نمی کرد.
اما معدود هواداران لیورپول در جریان این دیدار تا توانستند هواداران منچستریونایتد را در استادیوم اولدترافورد اذیت کرده و روی اعصاب آنها رفتند. هواداران لیورپول در طول مسابقه و بعد از به ثمر رسیدن گل سوم این تیم شعار "اوله باید بماند" را سر دادند.
این همان شعاری است که هواداران منچستریونایتد بعد از نتایج درخشان سرمربی نروژی در اوایل کار سر می دادند. در آن مقطع سولسشر بعد از اخراج ژوزه مورینیو به صورت موقت هدایت یونایتد را در دست گرفت و هواداران این تیم خواهان ماندن ستاره نروژی و سابق خط حمله خود روی نیمکت بودند.
اما حالا و بعد از حدود سه سال هنوز یونایتد علیرغم خرید ستاره های بزرگ موفق به کسب حتی یک جام نشده و بعید به نظر می رسد این تیم در لیگ برتر این فصل شانسی برای کسب موفقیت داشته باشد. با این نتیجه شاید دیگر از هفته بعد شاهد حضور اوله گونار سولسشر روی نیمکت شیاطین سرخ نباشیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید