ورزش 3/ هری مگوایر، کاپیتان منچستر یونایتد، بعد از شکست تحقیرآمیز این تیم برابر لیورپول از هواداران عذرخواهی کرد.
منچستر یونایتد که طی هفته های گذشته نتایج پر نوسانی کسب کرده بود، امشب در یک مسابقه حساس و حیاتی مقابل رقیب دیرینه خود یعنی لیورپول قرار گرفت و نهایتاً با نتیجه عجیب و باور نکردنی 5-0 در اولدترافورد شکست خورد تا انتقادات نسبت به این تیم به اوج خود برسد.
یونایتد در همان نیمه اول چهار بار دروازه خود را باز شده دید و این موضوع باعث شد که بسیاری از هواداران این تیم بعد از پایان 45 دقیقه ابتدایی اولدترافورد را ترک کنند؛ در واقع موجی از ناامیدی بین طرفداران شیاطین سرخ به وجود آمده و باید دید که آیا تغییر و تحولاتی در این باشگاه صورت خواهد گرفت یا اوله گونار سولسشر به کار خود ادامه خواهد داد.

هری مگوایر، کاپیتان منچستر یونایتد، که در مسابقه امشب برابر لیورپول اصلاً شب خوبی را پشت سر نگذاشت، در پایان بازی گفت: "از هواداران عذرخواهی می‌کنم. این وضعیت اصلاً برای این باشگاه خوب نیست. شما با ما همراه بودبد و حتی در پایان با آواز خواندید و ما را حمایت کردید و ما از آن قدردانی می‌کنیم. من به عملکرد فردی خود و بعد از آن تیم نگاه می کنم و باید بگویم که دریافت پنج گل در اولدترافورد قابل قبول نیست. من کاپیتان هستم و حالا ما باید متحد شویم. باید به یکدیگر نگاه کنیم و نهایتاً خودمان را در آینه ببینیم تا بتوانیم از این وضعیت خارج شویم."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید