میزان/ پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با جدایی چند مهره اصلی و از سوی دیگر عدم ثبات مدیریتی، پرسپولیس از شرایط آرمانی دور شده است.
اسماعیل حلالی، درباره دیدار پرسپولیس مقابل فولاد در هفته اول لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: در شروع مسابقه، بازی خوبی مشاهده نکردیم و به نظر می‌رسید همه چیز تحت الشعاع شکست مقابل الهلال در لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفته بود. در نیمه اول بازی چندان خوبی مشاهده نکردیم و مشخص بود بازیکنان از نظر روحی شرایط خوبی ندارم، اما در نیمه دوم پرسپولیس شکل واقعی به خودش گرفت و توانست همان تیمی شود که هواداران از آن توقع دارند.
وی ادامه داد: بدون شک در این فصل هم سختی‌های زیادی در پیش خواهیم داشت، اما با توجه به پتانسیلی که پرسپولیس دارد در این فصل هم مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی خواهد بود؛ البته با جدایی چند مهره اصلی و از سوی دیگر عدم ثبات مدیریتی، پرسپولیس از شرایط آرمانی دور شده است که امیدواریم زودتر اوضاع این تیم هم به سامان شود.
*قرارداد‌های بازیکنان بد بسته شده است
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متاسفانه قرارداد‌های بازیکنان آنقدر بد بسته شده است که نمی‌توانیم با بازیکنان قرارداد طولانی ببندیم و خیلی راحت بدون اینکه هیچ نفعی برای باشگاه داشته باشند از پرسپولیس جدا می‌شوند؛ مانند ترابی، نوراللهی، خلیل‌زاده یا کنعانی‌زادگان که خیلی راحت به تیم‌های خارجی رفتند، اما با وجود اینکه در پرسپولیس رشد کرده بودند باشگاه هیچ منفعتی است ترانسفر آن‌ها نبرد. از سوی دیگر قرارداد‌های خارجی هم بد بسته شده و باشگاه تاوان آن را می‌دهد؛ مثالش هم پرونده‌های متعدد در کمیته انضباطی فیفاست. اگر پول کالدرون و دستیارانش را هم بدهند پرونده جدیدی پیدا می‌شود چرا که پرسپولیس طلبکاران زیادی دارد که همه به دنبال دریافت مطالبات خود هستند.
حلالی تصریح کرد: متأسفانه مدیران ما برنامه‌های مشخصی برای درآمدزایی بدون کمک سازمان‌های دولتی ندارند، در شرایط شرایطی که یک مدیر توانمند باید وظیفه اصلی‌اش تامین مالی و جذب حامیان مالی برای رفع دغدغه‌های باشگاه باشد. صدری بار‌ها اعلام کرده است که حق امضا ندارد؛ مسئولان وزارت ورزش باید هرچه زودتر تکلیف مدیریت باشگاه پرسپولیس را مشخص کنند تا تکلیف خودمان را بدانیم.
*بازیکنان امید کرایه ماشین هم برای رفت و آمد به تمرینات ندارند
سرمربی امیدهای پرسپولیس با انتقاد از مسئولان این باشگاه گفت: قرارداد ما به ۱۰۰ میلیون تومان هم نمی‌رسد در حالی که یک مربی شهرستانی در لیگ دسته اول چندین برابر ما قرارداد دارد. بازیکنان ما کرایه ماشین هم برای رفت و آمد به تمرینات ندارند؛ این برای باشگاه بزرگی مانند پرسپولیس زشت است. وقتی بازیکنی پرسپولیس را انتخاب می‌کند نباید نگاهش به جیب پدر و مادرش باشد.
وی افزود: وقتی بودجه‌ای نداریم به چه خروجی باید برسیم؟ حتی برخی بازیکنان ما کفش تمرین هم نداشتند و با کمک دوستانی که داشتیم این مشکل را رفع کردیم، اما تا چه زمانی می‌توان از این طریق مشکلات را مرتفع کرد. از هیچ کسی ابایی ندارم، چون همیشه سالم زندگی کرده‌ام و نان به نرخ روز خور نیستم.
*چهار ماه است یک ریال هم نگرفته‌ایم
حلالی خاطرنشان کرد: حدود چهار ماه است در تیم پایه‌های پرسپولیس یک ریال هم دریافت نکرده‌ایم این در حالی است که ۱۸ میلیارد پول به باشگاه و تیم بزرگسالان تزریق شده است، اما یک ریال هم به ما ندادند. محسن خلیلی از جیب خودش در این مدت هزینه کرده است، اما نمی‌تواند پولش را پس بگیرد. ساختار باشگاه متاسفانه ساختار مناسبی نیست؛ وقتی مدیری می‌آید تا محصولی بکارد تا از آن برداشت کند نمی‌تواند به خواسته خودش برسد، چون نمی‌داند تا چه زمانی هست و خیلی زود توسط مسئولان بالادستی کنار گذاشته می‌شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید