آخرین خبر/ دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی اجرای طرح سراسری ایستگاه رایگان تندرستی، برگزاری دوره های متعدد آموزشی، اطلاع رسانی و فرهنگسازی توسعه ورزش، غبارروبی مزار شهدا، تکریم پیشکسوتان، بازدید از هیات های استانی و پوشش پزشکی رویدادهای ورزشی مختلف را از جمله اقدامات این فدراسیون برشمرد که در هفته تربیت بدنی و ورزش عملیاتی شده است.

دکتر نوروزی اظهار کرد: فدراسیون پزشکی ورزشی با توجه به رسالت خود مبنی بر پشتیبانی از ورزش قهرمانی و سلامت همگانی و نقشی که ورزش در ارتقای سطح سلامت جامعه ایفا می کند، هفته تربیت بدنی و ورزش را غنیمت شمرد و با برنامه های متعدد عموم مردم را به ورزش ترغیب کرد.
 وی افزود: اجرای طرح سراسری ایستگاه رایگان تندرستی توسط ستاد مرکزی و هیات های استانی پرتلاش پزشکی ورزشی از جمله این اقدامات بود که طی آن بیش از ۸ هزار نفر در سراسر کشور در قالب ایستگاه های تندرستی  خدماتی همچون معاینه و مشاوره پزشکی، تست قند خون، تست فشار خون، ارزیابی های اسکلتی عضلانی، مشاوره پزشکی و سلامت و... را از همکاران ما در سراسر کشور دریافت کردند.
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی ادامه داد: علاوه بر این طی این هفته دوره های آموزشی متعدد به صورت وبینار برگزار شد، رویدادهای مختلف ورزشی و ویژه برنامه های این هفته پوشش پزشکی داده شد و اقدامات فرهنگی ارزشمندی نیز نظیر غبارروبی مزار شهدای عزیز و تکریم پیشکسوتان نیز به عمل آمد.
دکتر نوروزی بازدید از برخی هیات های استانی به منظور شناسایی هرچه دقیق تر نقاط قوت و ضعف این هیات ها را از دیگر اقداماتی اعلام کرد که فدراسیون پزشکی ورزشی در این هفته انجام داده است.  


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید