ایسنا/ مدیر عامل باشگاه فردوس گفت: علی زندی پور سرمربی تیم فردوس همراه کادر خود به صورت توافقی از تیم ما جدا شد.

تیم فوتسال فردوس قم که در لیگ برتر فوتسال کشور حضور دارد از 6 هفته ابتدایی حضور در این لیگ تنها 6 امتیاز کسب کرده و در 4 بازی پایانی خود نیز 4 شکست را در کارنامه دارد.
فردوس این فصل را تحت هدایت علی زندی پور سرمربی گرمساری و یکی مربیان ممتاز و یکی از تئوریسن های برجسته فوتسال کشور خود آغاز کرده بود اما با نتایج ضعیفی که در ابتدای لیگ توسط این مربی و تیم فردوس کسب شد صبح امروز همکاری دو طرف به صورت توافقی به پایان رسید.
رسول قلی زاده در این باره عنوان کرد: تامین هزینه ها به صورت شخصی خیلی سخت است و بیشتر باشگاه‌هایی که با عدم نتیجه گیری مواجه می‌شوند به‌دلیل مشکلات مالی است که دارند چرا که نمی‌توانند طبق نظر مربی یارگیری کنند و در نهایت این موضوع باعث عدم نتیجه گیری مناسب آن‌ها می‌شود.
وی افزود: کادر به طور مداوم برای نتیجه گیری تیم تلاش کردند و مشکلات ما مشکلات فنی نبود بلکه به دلیل کمبود بازیکن این نتایج کسب شده است.
مدیر عامل باشگاه فردوس اظهار داشت : در روز های آینده حتما با اضافه شدن بازیکن جدید تیم پیشرفت خواهد کرد و تیم را تقویت خواهیم کرد.
وی افزود: علی زندی پور و دستیارانش به صورت توافقی از فردوس جدا شدند؛ هر چند این جدایی بر خلاف میل باطنی بنده بود و امیدوارم هر دو طرف در ادامه، مسیر موفقی را پشت سر بگذاریم.
وی افزود: مدیر کل ورزش و جوانان استان قم برای کمک به تیم قول هایی داده‌اند و امیدوارم که این قول ها عملی شوند.
مدیر عامل باشگاه فردوس گفت: از مدیر کل ورزش و جوانان استان قم تشکر می‌کنم که جلساتی را برای کمک به تیم فردوس برگزار کردند و این باعث دلگرمی تیم ما است.
وی در پایان افزود: به هوادارها قول می‌دهم که وضعیت تیم بهتر خواهد شد و همچنین از آقای زندی پور و کادر ایشان تشکر می کنم که تا اینجا همراه ما بودند و از هیچ تلاشی برای موفقیت تیم دریغ نکردند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید