فارس/ فابریزیو رومانو از آخرین وضعیت اوله گونار سولسشر در منچستریونایتد خبر داد.

منچستریونایتد شب گذشته در اولدترافورد به شدت تحقیر شد و مقابل حریف قدیمی خود شکست 5 بر صفر را تجربه کرد.
پس از این شکست ، زمزمه‌ها از آینده سولسشر در رسانه‌ها پخش شد و بسیاری در خصوص وضعیت سرمربی منچستریونایتد صحبت کردند.

مربی نروژی در کنفرانس خبری از اعتماد به پروژه و ماندن در تیم صحبت کرد و بسیاری اعتقاد دارند که سران منچستریونایتد نیز هنوز به او اعتماد دارند و سولسشر ماندنی است.
فابریزیو رومانو در صفحه یوتیوب خود در خصوص این موضوع صحبت کرد و مدعی شد که هیچ جلسه اضطراری در هیئت مدیره منچستریونایتد پس از این شکست برگزار نشده است. این خبرنگار گفت: سران منچستریونایتد شوکه شده‌اند ولی هیچ تصمیمی در خصوص آینده سولسشر نگرفته‌اند. سولسشر به این تیم ، پروژه و کادر فنی اطمینان دارد و می‌خواهد بماند. از طرف دیگر سران منچستریونایتد نیز با تمدید قرارداد دستیاران سولسشر نشان دادند که به او اعتماد دارند و می‌خواهند تا سال 2024 با این شخص ادامه دهند. 
وی ادامه داد: باخت روز گذشته شاید همه چیز را تغییر دهد ولی هنوز چیزی مشخص نیست. گفته شده که آنتونیو کونته به این شغل علاقه ندارد که غلط است. کونته دوست دارد سرمربی منچستریونایتد شود ولی هنوز هیچ تماسی با او گرفته نشده است. زیدان نیز یکی از گزینه‌هاست که باید دید سران منچستریونایتد چه تصمیمی در این خصوص خواهند گرفت. 
رومانو گفت: پس از برد آتالانتا بسیاری از افراد به این تیم امیدوار شدند ولی باید دید شکست ناامیدکننده مقابل لیورپول آیا همه نظرات را تغییر می‌دهد یا خیر. شاید در ساعات و یا روزهای آینده صحبت‌هایی در خصوص آینده سولسشر در هیئت مدیره برگزار شود. 
سولسشر در پایان نیمه اول مسابقه با لیورپول با «هو کردن» هواداران روبه‌رو شد.
منچستریونایتد در ورزشگاه تاتنهام هاتسپر شهر لندن در شنبه آینده میهمان اسپرز است و باید دید چه نتیجه‌ای در آن مسابقه گرفته خواهد شد. به نظر می‌رسد سولسشر در آن بازی روی نیمکت شیاطین سرخ خواهد نشست مگر اینکه تماسی با یک مربی، همه چیز را در هیئت مدیره تغییر دهد. چیزی که تا الان مشخص بوده این است که سران شیاطین سرخ تا قبل از بازی لیورپول به شدت پشتیبان سولسشر بودند. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید