آخرین خبر/ رییس کمیته ملی المپیک و رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی با رییس فدراسیون جهانی بیس بال و سافت بال در خلال اجلاس ANOC (انجمن کمیته‌های ملی المپیک) در شهر کرت یونان با هم دیدار کردند.
به گزارش آخرین خبر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، در این جلسه دکتر "سیدرضا صالحی امیری" رییس کمیته ملی المپیک ، "محمد علیپور" رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی و عضو هیات اجرایی المپیک با "ریکاردو فراکری" رییس فدراسیون جهانی بیس بال و سافت بال دیدار نموده و در خصوص لزوم توسعه بیس بال و سافت بال به عنوان دو رشته المپیکی در ایران گفت و‌گو کردند.
در این ‌جلسه رییس کمیته ملی المپیک و رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی از ریکاردو فراکری برای حضور در ایران دعوت کردند تا شرایط و برنامه ریزی در جهت توسعه و گسترش بیس بال و سافت بال در کشورمان را پیگیری کنند.
رییس فدراسیون‌ جهانی بیس بال و سافت بال با استقبال از سفر به کشورمان گفت: من قبلا هم به ایران آمده ام و بخوبی میدانم که بیس بال و سافت بال در ایران در مسیر تعمیم و پیشرفت قرار گرفته و مسلما ما از این علاقه مندی و فعالیتهای بهینه حمایت خواهیم کرد.
وی اظهار داشت: فدراسیون جهانی یک رشته جدید را هم تحت پوشش قرار داده و از شما درخواست میکنم که حتما این رشته را در غالب بیس بال و سافت بال ایران راه اندازی و پشتیبانی کنید.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید